Співавторська книжка чекає на читачів!
Співавторська книжка чекає на читачів!
Ура-ура-ура!!!! Ми дуже довго чекали цього дня і ось нарешті звершилося!!!!
Наперекір дружбі
Анотація до книги “Наперекір дружбі”
Саша: Напередодні Різдвяних свят можливо все! Придумати план, як закохати в себе свого коханого, досягнути бажаного, виправити помилки… Тільки чи зробить мене це щасливою? Можливо, моє істинне щастя увесь цей час було поруч?
Слава: Напередодні свят можливо все? Аби ж то. Так хочеться піти наперекір нашій дружбі, відкрити Саші очі і показати, що тільки я кохаю її такою, якою вона є, і що прикидаючись іншою людиною заради нього, щасливою вона ніколи не стане. Тільки чи потрібно мені це все? Та й чи маю я на це сили і час, коли на мені ще відповідальність за сестру з її дітьми, яких можу забезпечувати тільки я? Можливо, я просто маю попливти за течією і подумати, нарешті, про себе?
Оновлення тричі на тиждень: в середу, п’ятницю і неділю))))
Дякуємо за обкладинку чарівниці Астерії)))))
А ще трошки глави вам))))
Я почувалася неабиякою самотньою. Було невимовно шкода, що Слава сьогодні не вдома. Зараз він без слів помітив би, що я не в гуморі… Зміг би знайти потрібні слова, щоб потішити, розважити, розвеселити… Він завжди їх знаходить, наче знає мою душу так, як свою власну. Певно, за це я його так люблю. Він хороший друг. Не просто хороший! Найкращий!
Повечерявши, я засіла за ноутбук. Було скучно. Руки самі тягнулися до телефону… Що мені написати йому? Він же, певно, зайнятий…
“Привіт, як ти?” — прийшло на думку, але я витерла цю фразочку одразу ж. Банальщина.
“Привіт 😉 Як успіхи?” — можна подумати це не те ж…
“Привіт))) Ти вже поселився? Як минула дорога? Сильно втомився?” — але ж його нема в мережі. Який сенс щось писати, якщо він все одно не прочитає? Та й навіщо відволікати? Звільниться — сам напише.
Щойно я подумала так і відклала телефон, як кімнатою пронісся сигнал нового повідомлення. Серйозно? Мені писав Слава! Дивовижно! Він, наче відчув мене… Містика…
Так, і що ж він пише? Хоча насправді важливо навіть не це. Зігріла сама смс, наче була магічною. Немов знак, що є людина, якій не байдуже на мене.
Підписуйтеся на наші сторінки і читайте нову дивовижну історію!)))))
Юліанна Бойлук
Холод Влада
Оригінал статті на Букнет: Співавторська книжка чекає на читачів!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.