Спостереження приросту читачів платформи

Спостереження приросту читачів платформи

Спостереження приросту читачів платформи

Як ся маєте, шановне панство? Мені цікаво, чи хтось побачив певні зміни сайту? Певно зникнення рос платформи “літнет”, особливо нас(авторів) не зачепило. Але зачепило граждан та перебіжчиків + власників платформи. Читачі з росісі не побридилися написати в український блог своєму автору, неочікувано зниклої платформи.

Але мова не про те. Тема – читачі. Сьогоднішнє відкриття підштовхнула на ревізію читацької аудиторії на всіх версіях сайту. Результат не надто мене втішив.

Тільки мої спостереження:

– Колишня росіська платформа мала левову частку читачів (і вагомий % українців там був, на жаль). Ще років два назад кількість у 12-тис. фаловерів досить приземлений показник.

– Українська платформа, котра впевнено розвивається, може назбирати в одного популярного автора трохи менше 4-тис послідовників.

– Англомовна з показником в 11-тис дає позначку *гуру до ім’я автора.

– Спаніш вершн, побачила авторку з 30-тис аудиторією.

Як бачите, наша читацька родина хоч і відкрилася швидше, але росте дуже повільно. Поділіться своїми думками, чому так? Як можна пришвидшити приріст? Чи варто взагалі це робити? Якими дієвими способами користуєтеся ви? (Крім спаму на сторінках читачів)

Оригінал статті на Букнет: Спостереження приросту читачів платформи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"