Спостереження приросту читачів платформи
Спостереження приросту читачів платформи
Як ся маєте, шановне панство? Мені цікаво, чи хтось побачив певні зміни сайту? Певно зникнення рос платформи “літнет”, особливо нас(авторів) не зачепило. Але зачепило граждан та перебіжчиків + власників платформи. Читачі з росісі не побридилися написати в український блог своєму автору, неочікувано зниклої платформи.
Але мова не про те. Тема – читачі. Сьогоднішнє відкриття підштовхнула на ревізію читацької аудиторії на всіх версіях сайту. Результат не надто мене втішив.
Тільки мої спостереження:
– Колишня росіська платформа мала левову частку читачів (і вагомий % українців там був, на жаль). Ще років два назад кількість у 12-тис. фаловерів досить приземлений показник.
– Українська платформа, котра впевнено розвивається, може назбирати в одного популярного автора трохи менше 4-тис послідовників.
– Англомовна з показником в 11-тис дає позначку *гуру до ім’я автора.
– Спаніш вершн, побачила авторку з 30-тис аудиторією.
Як бачите, наша читацька родина хоч і відкрилася швидше, але росте дуже повільно. Поділіться своїми думками, чому так? Як можна пришвидшити приріст? Чи варто взагалі це робити? Якими дієвими способами користуєтеся ви? (Крім спаму на сторінках читачів)
Оригінал статті на Букнет: Спостереження приросту читачів платформи
Блог
З роси і води!Творче об`єднання гумористів і сатириків Київської організації Національної спілки письменників України, всі колеги по творчості, а також сила-силенна читачів вітають свого літературного побратима та улю
В Україні зʼявилось нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на літературі БалканВ Україні зʼявилося нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на перекладах балканської літератури. Про це Читомо повідомила його співзасновниця, видавчиня та перекладачка Ірина
Мальопис «Коротка історія довгої війни» вийде у ФранціїМальопис «Коротка історія довгої війни» художниці та культурологині Маріам Найем та ілюстраторів Юлії Вус та Івана Кипібіди вийде французькою мовою. Про це повідомили на фейсбук-сторінц
Керівницю проєкту “Фільтр” від Мінкульту відзначили у Міжнародній асоціації грамотностіГолова національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр» Ольга Кравченко потрапила до списку «30 до 30» від Міжнародної асоціації грамотн
Оксфордський словник визначив дитяче слово року-2024«Дитячим словом» 2024 року за версією Оксфордського словника стало слово «доброта». Про це повідомляється на сайті Oxford University Press.
Дитяче слово року Оксфордський словник обрав
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.