Спостереження приросту читачів платформи

Спостереження приросту читачів платформи

Спостереження приросту читачів платформи

Як ся маєте, шановне панство? Мені цікаво, чи хтось побачив певні зміни сайту? Певно зникнення рос платформи “літнет”, особливо нас(авторів) не зачепило. Але зачепило граждан та перебіжчиків + власників платформи. Читачі з росісі не побридилися написати в український блог своєму автору, неочікувано зниклої платформи.

Але мова не про те. Тема – читачі. Сьогоднішнє відкриття підштовхнула на ревізію читацької аудиторії на всіх версіях сайту. Результат не надто мене втішив.

Тільки мої спостереження:

– Колишня росіська платформа мала левову частку читачів (і вагомий % українців там був, на жаль). Ще років два назад кількість у 12-тис. фаловерів досить приземлений показник.

– Українська платформа, котра впевнено розвивається, може назбирати в одного популярного автора трохи менше 4-тис послідовників.

– Англомовна з показником в 11-тис дає позначку *гуру до ім’я автора.

– Спаніш вершн, побачила авторку з 30-тис аудиторією.

Як бачите, наша читацька родина хоч і відкрилася швидше, але росте дуже повільно. Поділіться своїми думками, чому так? Як можна пришвидшити приріст? Чи варто взагалі це робити? Якими дієвими способами користуєтеся ви? (Крім спаму на сторінках читачів)

Оригінал статті на Букнет: Спостереження приросту читачів платформи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Помер український письменник Михайло Стасюк

У віці 91 року пішов з життя письменник та громадський діяч Михайло Стасюк. Про це повідомили у Львівській обласній організації НСПУ.
 
Михайло Стасюк – автор чотирьох романів: «Смерч с

США стали 40-ю країною, де відкрили «Українську книжкову поличку»

У Джорджтаунському університеті Вашингтона урочисто відкрили «Українську книжкову поличку». Про це повідомили в Українському інституті книги.
 
На церемонії відкриття була присутня Перш

У Кропивницькому провели “Книговир-2023”

У рамках шорічного всеукраїнського фестивалю “Вересневі самоцвіти” у м. Кропивницькому
відбувся черговий “Книговир”. Цей захід поєднує в собі елементи
ярмарку, презентації і письменницько-читацької ту

В Україні офіційно дозволили писати “росія” і “москва” з малої літери

Україні написання слів “росія”, “москва” тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах.

Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.

Зазначається,

У Джакарті відбулась виставка українського віртуального музею «Війна впритул»

Перша в Південно-Східній Азії виставка віртуального музею «Війна впритул» відбулась у Джакарті, в приміщенні посольства України в Республіці Індонезія.

Про це повідомив у фе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"