Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

ПРИВІТ, МОЇ ЛЮБІ!!!

СЬОГОДНІ ДІЄ ЗНИЖКА 20%
на книгу

«Зухвалий флірт»

УРИВКИ:

— Як козел?

— Ні нахаба.

Він засміявся і це ще більше мене розізлило.

— Нахаба?! Ну добре. А ти боїшся своїх бажань, що б ніхто не осудив тебе. Не можеш жити на повну. Ти не холодна ти просто закомплексована жіночка.

— Закомплексована? Жіночка? — Я хапала повітря, не знаючи, як втриматись і не накинутись на цього зухвалого та безцеремонного нахабу. — А ти, поводишся, як козел, який зовсім не зважає на почуття інших. — Я встала, забрала свій клач зі столика, та дивлячись йому у вічі, промовила: — Бажаю тобі навчитись манер, щоб вони відповідали твоєму гарному обличчю. Дякую за вечір, який я ніколи не забуду. Нажаль. — Я хотіла піти, але він встав, і схопивши мене за лікоть, притиснув до свого міцного, напруженого тіла. У мене подих перехопило від такої непристойної близькості. Я дивилась йому у вічі знизу вверх і не дихала.

— А я тобі бажаю, Крихітко, нарешті навчитись розслаблятись і розуміти натяки чоловіка, який був зачарований тобою протягом усього вечора. Я теж не забуду цей вечір. Нажаль.

Він відпустив мою руку, але лише для того, щоб обійняти мене за талію. Я не встигла нічого зробити, щоб вивільнитись, бо його губи торкнувшись моїх, забрали всю силу волі”.
*******
«— Я не збираюсь тебе відпускати. — Ченс подивився в мої очі. — А якщо ти підеш, я піду за тобою. — Ці слова так серйозно пролунали, що я забулась, як дихати.
 — Не обіцяй.
— Ти не можеш мені заборонити цього.
— Я і не збираюсь, просто… у нас є ці дні… і…
 — Не треба забігати вперед, Міа… життя покаже. Після цих серйозних слів, ми деякий час просто мовчали і вже не зважали, яка музика грає довкола. Ми не проїхали навіть більшу частину, як Ченс повернув у інший бік. — Ти не туди повернув.
— Я знаю.
— Не зрозуміла. — Я відчула, як мої брови злетіли доверху.
— Ми їдемо туди, де зможемо побути разом, і де я нарешті, доберусь до тебе. — Він облизав губи, наче вже куштував мене в думках.
— Стоп! Ця дорога веде до будиночку для відпочинку… — мої губи утворила букву «о». — Так от про що ти з тітонькою Монікою говорив. Він вишкірився на тридцять два і похитав головою.
 — Ага.
— Тобто моя тітка дала тобі ключі і сказала… — Я замовчала і відчула, як жар вдарив в обличчя.
— Закохати тебе. — Він не припиняв посміхатись, але його очі виказували хижість та реальність слів. — Ну, можливо трохи інакше,… але суті цього не міняє.
— О, як соромно.
 — Ти ще нічого не зробила, щоб соромитись. Але кілька днів зі мною… наодинці – і можеш соромитись. — Ченс знову пройшовся язиком по губах і посміхнувся.
— О, Ченсе… ти нестерпний Зухвалець! — А ти, та, яку я безмежно бажаю. — І я тебе бажаю.
Він широко посміхнувся і це була найдивовижніша посмішка на землі. Все, що мені було потрібно я бачила в його неймовірних очах. Його погляд огортав мене невидимою ніжністю. Мені було неймовірно добре. Зухвалість та ніжність в одній людині – це щось!»

#бестселер #ХарламоваАнна #Кохання #Зухвалий_флірт #Еротичний_роман #сучасний_роман

*******

А ще сьогодні знижки у моїх колег.

Софія Чайка – книга Наречений її подруги

Холод Влада, Мар’яна Доля – книга Він тебе програв. Ти тепер моя

Леся Найденко – книга Щастя за парканом

*******

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм

 

Оригінал статті на Букнет: Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"