Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%
![Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20% Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%
ПРИВІТ, МОЇ ЛЮБІ!!!
СЬОГОДНІ ДІЄ ЗНИЖКА 20%
на книгу
«Зухвалий флірт»
УРИВКИ:
— Як козел?
— Ні нахаба.
Він засміявся і це ще більше мене розізлило.
— Нахаба?! Ну добре. А ти боїшся своїх бажань, що б ніхто не осудив тебе. Не можеш жити на повну. Ти не холодна ти просто закомплексована жіночка.
— Закомплексована? Жіночка? — Я хапала повітря, не знаючи, як втриматись і не накинутись на цього зухвалого та безцеремонного нахабу. — А ти, поводишся, як козел, який зовсім не зважає на почуття інших. — Я встала, забрала свій клач зі столика, та дивлячись йому у вічі, промовила: — Бажаю тобі навчитись манер, щоб вони відповідали твоєму гарному обличчю. Дякую за вечір, який я ніколи не забуду. Нажаль. — Я хотіла піти, але він встав, і схопивши мене за лікоть, притиснув до свого міцного, напруженого тіла. У мене подих перехопило від такої непристойної близькості. Я дивилась йому у вічі знизу вверх і не дихала.
— А я тобі бажаю, Крихітко, нарешті навчитись розслаблятись і розуміти натяки чоловіка, який був зачарований тобою протягом усього вечора. Я теж не забуду цей вечір. Нажаль.
Він відпустив мою руку, але лише для того, щоб обійняти мене за талію. Я не встигла нічого зробити, щоб вивільнитись, бо його губи торкнувшись моїх, забрали всю силу волі”.
*******
«— Я не збираюсь тебе відпускати. — Ченс подивився в мої очі. — А якщо ти підеш, я піду за тобою. — Ці слова так серйозно пролунали, що я забулась, як дихати.
— Не обіцяй.
— Ти не можеш мені заборонити цього.
— Я і не збираюсь, просто… у нас є ці дні… і…
— Не треба забігати вперед, Міа… життя покаже. Після цих серйозних слів, ми деякий час просто мовчали і вже не зважали, яка музика грає довкола. Ми не проїхали навіть більшу частину, як Ченс повернув у інший бік. — Ти не туди повернув.
— Я знаю.
— Не зрозуміла. — Я відчула, як мої брови злетіли доверху.
— Ми їдемо туди, де зможемо побути разом, і де я нарешті, доберусь до тебе. — Він облизав губи, наче вже куштував мене в думках.
— Стоп! Ця дорога веде до будиночку для відпочинку… — мої губи утворила букву «о». — Так от про що ти з тітонькою Монікою говорив. Він вишкірився на тридцять два і похитав головою.
— Ага.
— Тобто моя тітка дала тобі ключі і сказала… — Я замовчала і відчула, як жар вдарив в обличчя.
— Закохати тебе. — Він не припиняв посміхатись, але його очі виказували хижість та реальність слів. — Ну, можливо трохи інакше,… але суті цього не міняє.
— О, як соромно.
— Ти ще нічого не зробила, щоб соромитись. Але кілька днів зі мною… наодинці – і можеш соромитись. — Ченс знову пройшовся язиком по губах і посміхнувся.
— О, Ченсе… ти нестерпний Зухвалець! — А ти, та, яку я безмежно бажаю. — І я тебе бажаю.
Він широко посміхнувся і це була найдивовижніша посмішка на землі. Все, що мені було потрібно я бачила в його неймовірних очах. Його погляд огортав мене невидимою ніжністю. Мені було неймовірно добре. Зухвалість та ніжність в одній людині – це щось!»
#бестселер #ХарламоваАнна #Кохання #Зухвалий_флірт #Еротичний_роман #сучасний_роман
*******
А ще сьогодні знижки у моїх колег.
Софія Чайка – книга Наречений її подруги
Холод Влада, Мар’яна Доля – книга Він тебе програв. Ти тепер моя
Леся Найденко – книга Щастя за парканом
*******
Моя сторінка на Букнет
Моя група фейсбук
Моя сторінка на фейсбук
Мій інстаграм
Оригінал статті на Букнет: Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.