Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

ПРИВІТ, МОЇ ЛЮБІ!!!

СЬОГОДНІ ДІЄ ЗНИЖКА 20%
на книгу

«Зухвалий флірт»

УРИВКИ:

— Як козел?

— Ні нахаба.

Він засміявся і це ще більше мене розізлило.

— Нахаба?! Ну добре. А ти боїшся своїх бажань, що б ніхто не осудив тебе. Не можеш жити на повну. Ти не холодна ти просто закомплексована жіночка.

— Закомплексована? Жіночка? — Я хапала повітря, не знаючи, як втриматись і не накинутись на цього зухвалого та безцеремонного нахабу. — А ти, поводишся, як козел, який зовсім не зважає на почуття інших. — Я встала, забрала свій клач зі столика, та дивлячись йому у вічі, промовила: — Бажаю тобі навчитись манер, щоб вони відповідали твоєму гарному обличчю. Дякую за вечір, який я ніколи не забуду. Нажаль. — Я хотіла піти, але він встав, і схопивши мене за лікоть, притиснув до свого міцного, напруженого тіла. У мене подих перехопило від такої непристойної близькості. Я дивилась йому у вічі знизу вверх і не дихала.

— А я тобі бажаю, Крихітко, нарешті навчитись розслаблятись і розуміти натяки чоловіка, який був зачарований тобою протягом усього вечора. Я теж не забуду цей вечір. Нажаль.

Він відпустив мою руку, але лише для того, щоб обійняти мене за талію. Я не встигла нічого зробити, щоб вивільнитись, бо його губи торкнувшись моїх, забрали всю силу волі”.
*******
«— Я не збираюсь тебе відпускати. — Ченс подивився в мої очі. — А якщо ти підеш, я піду за тобою. — Ці слова так серйозно пролунали, що я забулась, як дихати.
 — Не обіцяй.
— Ти не можеш мені заборонити цього.
— Я і не збираюсь, просто… у нас є ці дні… і…
 — Не треба забігати вперед, Міа… життя покаже. Після цих серйозних слів, ми деякий час просто мовчали і вже не зважали, яка музика грає довкола. Ми не проїхали навіть більшу частину, як Ченс повернув у інший бік. — Ти не туди повернув.
— Я знаю.
— Не зрозуміла. — Я відчула, як мої брови злетіли доверху.
— Ми їдемо туди, де зможемо побути разом, і де я нарешті, доберусь до тебе. — Він облизав губи, наче вже куштував мене в думках.
— Стоп! Ця дорога веде до будиночку для відпочинку… — мої губи утворила букву «о». — Так от про що ти з тітонькою Монікою говорив. Він вишкірився на тридцять два і похитав головою.
 — Ага.
— Тобто моя тітка дала тобі ключі і сказала… — Я замовчала і відчула, як жар вдарив в обличчя.
— Закохати тебе. — Він не припиняв посміхатись, але його очі виказували хижість та реальність слів. — Ну, можливо трохи інакше,… але суті цього не міняє.
— О, як соромно.
 — Ти ще нічого не зробила, щоб соромитись. Але кілька днів зі мною… наодинці – і можеш соромитись. — Ченс знову пройшовся язиком по губах і посміхнувся.
— О, Ченсе… ти нестерпний Зухвалець! — А ти, та, яку я безмежно бажаю. — І я тебе бажаю.
Він широко посміхнувся і це була найдивовижніша посмішка на землі. Все, що мені було потрібно я бачила в його неймовірних очах. Його погляд огортав мене невидимою ніжністю. Мені було неймовірно добре. Зухвалість та ніжність в одній людині – це щось!»

#бестселер #ХарламоваАнна #Кохання #Зухвалий_флірт #Еротичний_роман #сучасний_роман

*******

А ще сьогодні знижки у моїх колег.

Софія Чайка – книга Наречений її подруги

Холод Влада, Мар’яна Доля – книга Він тебе програв. Ти тепер моя

Леся Найденко – книга Щастя за парканом

*******

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм

 

Оригінал статті на Букнет: Спокуса. ФлІрт. Кохання. – Знижка 20%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"