Спецвипуск маркетингового журналу Adweek про Україну переміг у конкурсі для ЗМІ США

Спецвипуск маркетингового журналу Adweek про Україну переміг у конкурсі для ЗМІ США

Спеціальний випуск американського маркетингового видання Adweek «Українці про Україну» переміг у міжнародному конкурсі Eddie & Ozzie Awards 2022. Про це повідомили на сайті премії.

Випуск отримав нагороди у категоріях Full issue Media & Entertainment (ЗМІ та розваги) та Design, single magazine issue — B2B (Дизайн).

 

Видання цілковито створювали митці з України, які постраждали від повномасштабної війни. Відомо, що подібну ідею втілюють вперше за 43 існування журналу.

 

Над спецвипуском працювали понад 20 українців з усього світу.

 

«Цей випуск насичений проникливими нарисами, інтерв’ю та статтями про захопливе складне минуле України, її сміливу сучасну культуру та сподівання, з якими люди України очікують завтра», — ідеться на сайті журналу.

 

Головною редакторкою стала Ганна Руденко, журналістка українського дизайн-видання Telegraf.design.

 

Серед статей «Від редактора: Творчий опір України», «Як зрозуміти українську культуру та закохатися в неї», «Історія походження української креативної індустрії», «Баланс між війною та життям: як війна змінила життя українських митців», «Як українські креативники допомагають перемогти у війні та утримувати увагу світу» та інші.

 

The Eddies and Ozzies — це найпрестижніша програма нагород у видавничому ком’юніті, яка відзначає досконалість у редакційному та спеціальному контенті та дизайні в друкованих і цифрових ЗМІ.

 

Adweek — щотижневе американське рекламне видання, яке вперше опублікували 1979 році. Теми журналу: творчість, відносини між клієнтом і агентством, глобальна реклама, облікові записи, і нові кампанії. За цей час він охопив кілька помітних зрушень у технологіях, включаючи кабельне телебачення, відхід від комісійних агентських зборів та інтернет.

 

 

Чільна ілюстрація: Waone Interesni Kazki

Оригінал статті на Suspilne: Спецвипуск маркетингового журналу Adweek про Україну переміг у конкурсі для ЗМІ США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"