Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Інколи і я читаю блоги та рекомендації авторів. Зараз у мене невеличка відпустка. І десь з 10 липня повернуся до читачів з новою історією «Кохання з перешкодами». Та про це в окремому блозі зовсім скоро. А зараз мова про інше.

АНОТАЦІЯ

Чи зможе Ванілька розтопити холодне серце Алекса? Завоювати його прихильність, закохати в себе? Чи навпаки, її наполегливість відштовхне його і їхні стосунки приречені на провал?
Головне питання: Він вірний собі…чи їй?

Анотація захопила, тож захотілося зазирнути всередину. Думала прочитати одну-дві глави, оскільки вже знайома з творчістю Улясі, та й часу катастрофічно не вистачає. І вона знає, що я інколи (мені 24 години на добу не вистачає) читаю її романи. Та захопилася й незчулася, як проковтнула книгу. До речі, книга має статус «в процесі», тому очікую на продовження. Хоча дуже не люблю чекати, бо останній викладений розділ закінчився на самому цікавому місці. (А я – нетерплячий читач, тож тепер буду набридати автору коментарями). Скажу відразу, що після останньої крапки готова була прибити головного героя. Та потім виявилося, що це продовження історії й у попередній книзі цього красеня ЗРАДИЛИ. Виявляється й таке буває в житті. Тож тепер зрозуміло, чому він так холодно тримається й боїться довіритися власним почуттям. Жаліє себе… Ха-ха! Це я така сурова через його вчинок в останньому викладеному розділі. Вам цікаво, що уткнув цей супермачо? Тоді заходьте! Гарантую, що не пошкодуєте!

Мова легка, лаконічна. Все гармонійно поєднане. Роман пишеться від обох головних героїв, що мені імпонує, оскільки можна дізнатися думки та почуття, як Алекса, так і Ванільки. І знаєте, що я помітила, що Алекс вже втріскався по самі вуха в це дівчисько. Щось дуже часто він думає про неї.   

Коллет Коллінз (Кікі) сіроока красуня, донька заможного татуся. Здавалося, що дівчисько має полюбляти вечірки, гарненькі шмотки та ненавидіти працювати. Та в авторки дівчина виходить доволі хорошою й позитивною. Відразу складається якесь приємне враження про неї. Татко мріє видати її заміж за Руперта. І щоб уникнути заміжжя, дівчисько тікає з Нью-Йорку до Клівленда, прагнучи довести таткові, що прекрасно може впоратися зі всіма труднощами сама. Та Ванілька, вона ж Кікі, не очікувала, що вирвавшись з одного полону, потрапить в полон кохання до Алекса Лефтхендера, гарненького боса, якого призначив на цю посаду її власний татко.  

В романі «Вірний тобі» любовний трикутник, оскільки на боса полює ще й його власна секретарка Марі Спенсер. Гарнюня, яка зробить все, щоб стати на заваді стосунків Коллет та Алекса.

А пристрасті там палають ще ті, тож не дарма пропоную вам перед читанням запасатися прохолодними напоями.  Цікаво спостерігати за наполегливістю та сміливістю Коллет та впертістю Алекса. Що мені подобається в творчості Улясі Смольської, так це її вміння викликати шквал емоцій. Вчора засинала, прагнучи додумати цю історію до кінця. І не здивуюся, якщо Улясі вдасться мене вразити своїм неординарним баченням виходу з цієї ситуації.

Тож запрошую до читання палкої історії кохання двох людей, кожен з яких має ті ж проблеми, що й ми з вами.

РЕКОМЕНДУЮ! Перевірено Ксенією Чейз!

Оригінал статті на Букнет: Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"