Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Інколи і я читаю блоги та рекомендації авторів. Зараз у мене невеличка відпустка. І десь з 10 липня повернуся до читачів з новою історією «Кохання з перешкодами». Та про це в окремому блозі зовсім скоро. А зараз мова про інше.

АНОТАЦІЯ

Чи зможе Ванілька розтопити холодне серце Алекса? Завоювати його прихильність, закохати в себе? Чи навпаки, її наполегливість відштовхне його і їхні стосунки приречені на провал?
Головне питання: Він вірний собі…чи їй?

Анотація захопила, тож захотілося зазирнути всередину. Думала прочитати одну-дві глави, оскільки вже знайома з творчістю Улясі, та й часу катастрофічно не вистачає. І вона знає, що я інколи (мені 24 години на добу не вистачає) читаю її романи. Та захопилася й незчулася, як проковтнула книгу. До речі, книга має статус «в процесі», тому очікую на продовження. Хоча дуже не люблю чекати, бо останній викладений розділ закінчився на самому цікавому місці. (А я – нетерплячий читач, тож тепер буду набридати автору коментарями). Скажу відразу, що після останньої крапки готова була прибити головного героя. Та потім виявилося, що це продовження історії й у попередній книзі цього красеня ЗРАДИЛИ. Виявляється й таке буває в житті. Тож тепер зрозуміло, чому він так холодно тримається й боїться довіритися власним почуттям. Жаліє себе… Ха-ха! Це я така сурова через його вчинок в останньому викладеному розділі. Вам цікаво, що уткнув цей супермачо? Тоді заходьте! Гарантую, що не пошкодуєте!

Мова легка, лаконічна. Все гармонійно поєднане. Роман пишеться від обох головних героїв, що мені імпонує, оскільки можна дізнатися думки та почуття, як Алекса, так і Ванільки. І знаєте, що я помітила, що Алекс вже втріскався по самі вуха в це дівчисько. Щось дуже часто він думає про неї.   

Коллет Коллінз (Кікі) сіроока красуня, донька заможного татуся. Здавалося, що дівчисько має полюбляти вечірки, гарненькі шмотки та ненавидіти працювати. Та в авторки дівчина виходить доволі хорошою й позитивною. Відразу складається якесь приємне враження про неї. Татко мріє видати її заміж за Руперта. І щоб уникнути заміжжя, дівчисько тікає з Нью-Йорку до Клівленда, прагнучи довести таткові, що прекрасно може впоратися зі всіма труднощами сама. Та Ванілька, вона ж Кікі, не очікувала, що вирвавшись з одного полону, потрапить в полон кохання до Алекса Лефтхендера, гарненького боса, якого призначив на цю посаду її власний татко.  

В романі «Вірний тобі» любовний трикутник, оскільки на боса полює ще й його власна секретарка Марі Спенсер. Гарнюня, яка зробить все, щоб стати на заваді стосунків Коллет та Алекса.

А пристрасті там палають ще ті, тож не дарма пропоную вам перед читанням запасатися прохолодними напоями.  Цікаво спостерігати за наполегливістю та сміливістю Коллет та впертістю Алекса. Що мені подобається в творчості Улясі Смольської, так це її вміння викликати шквал емоцій. Вчора засинала, прагнучи додумати цю історію до кінця. І не здивуюся, якщо Улясі вдасться мене вразити своїм неординарним баченням виходу з цієї ситуації.

Тож запрошую до читання палкої історії кохання двох людей, кожен з яких має ті ж проблеми, що й ми з вами.

РЕКОМЕНДУЮ! Перевірено Ксенією Чейз!

Оригінал статті на Букнет: Спекотна новинка! Готуйте прохолодні напої!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"