Спекотна знижка!

Спекотна знижка!

Спекотна знижка!

Встигніть придбати цікаву книгу за привабливою ціною! Сьогодні діє знижка -25 %  на сучасний любовний роман “Таємне завдання”. Книга завершена і повністю готова до читання. Що обере героїня: обов’язок чи кохання?

 

Невеличкий уривок перед захоплюючими пригодами:

“- Що хотів Смарзалюк?

– Пропонував познайомитися ближче у нього вдома.

Чоловік присвиснув та зацікавленим поглядом втупився на Анну.

– І чому ти ще не там? Це ж така можливість. Якби ти стала його дівчиною, то ми зможемо дізнатися про всі його зустрічі й швидше розкрити справу.

Такий ентузіазм не подобався дівчині. Знала, її напарник дуже наполегливий і якщо щось задумав, то обов’язково досягне бажаного. Вона нервово заправила за вухо пасмо русявого волосся, яке неслухняно втекло наперед та лоскотало носа.

– Він не пропонував стати його дівчиною. Стас всього лиш хотів провести зі мною ніч. Ти як хочеш, але я таке не робитиму.

– Я й не кажу. Зачаруй його, зроби так, щоб він голову від тебе втратив.

– От іди і сам зачаровуй, я більше навіть не розмовлятиму з тим нахабою.

На барній стійці Дмитро швидко відіграв барабанний дріб своїми пальцями і зрештою дістав телефон з кишені. Набрав чийсь номер і серце Анни мало не втекло від своєї господині, коли почула з ким розмовляє її невгамовний напарник. Чоловік у всіх фарбах розписав від якого шансу вона відмовилася. Говорив так, ніби Анна зробила найбільшу дурницю у житті і навіть не приховував свого осуду. Зрештою простягнув їй телефон. Дівчина з поганим передчуттям видавила з себе «Алло». У телефоні одразу почувся розлючений грізний бас:

– Ардовська, ти що собі дозволяєш? Свідомо відмовила Смарзалюку, коли ми всіма способами намагаємося до нього підібратися ближче. Це дуже важлива справа. Вона може стати моїм квитком до столиці. Якщо я отримаю підвищення, то про тебе не забуду. Ти хочеш десять років горбатитися на одній посаді? Викриєш Смарзалюка і твоя кар’єра піде вгору, якщо відмовишся – більше ніде не знайдеш пристойної роботи. А тепер будь розумною дівчинкою, йди й причаруй Стаса. Він стане нашим інформатором, сам про це не здогадуючись”.

ЧИТАТИ ТУТ!

 Також заходьте на нову главу любовного роману “Ставка на принца”, а завтра на фінал оповідання “Тіло напрокат”.

Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Спекотна знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"