Спекотна знижка!

Спекотна знижка!

Спекотна знижка!

Встигніть придбати цікаву книгу за привабливою ціною! Сьогодні діє знижка -25 %  на сучасний любовний роман “Таємне завдання”. Книга завершена і повністю готова до читання. Що обере героїня: обов’язок чи кохання?

 

Невеличкий уривок перед захоплюючими пригодами:

“- Що хотів Смарзалюк?

– Пропонував познайомитися ближче у нього вдома.

Чоловік присвиснув та зацікавленим поглядом втупився на Анну.

– І чому ти ще не там? Це ж така можливість. Якби ти стала його дівчиною, то ми зможемо дізнатися про всі його зустрічі й швидше розкрити справу.

Такий ентузіазм не подобався дівчині. Знала, її напарник дуже наполегливий і якщо щось задумав, то обов’язково досягне бажаного. Вона нервово заправила за вухо пасмо русявого волосся, яке неслухняно втекло наперед та лоскотало носа.

– Він не пропонував стати його дівчиною. Стас всього лиш хотів провести зі мною ніч. Ти як хочеш, але я таке не робитиму.

– Я й не кажу. Зачаруй його, зроби так, щоб він голову від тебе втратив.

– От іди і сам зачаровуй, я більше навіть не розмовлятиму з тим нахабою.

На барній стійці Дмитро швидко відіграв барабанний дріб своїми пальцями і зрештою дістав телефон з кишені. Набрав чийсь номер і серце Анни мало не втекло від своєї господині, коли почула з ким розмовляє її невгамовний напарник. Чоловік у всіх фарбах розписав від якого шансу вона відмовилася. Говорив так, ніби Анна зробила найбільшу дурницю у житті і навіть не приховував свого осуду. Зрештою простягнув їй телефон. Дівчина з поганим передчуттям видавила з себе «Алло». У телефоні одразу почувся розлючений грізний бас:

– Ардовська, ти що собі дозволяєш? Свідомо відмовила Смарзалюку, коли ми всіма способами намагаємося до нього підібратися ближче. Це дуже важлива справа. Вона може стати моїм квитком до столиці. Якщо я отримаю підвищення, то про тебе не забуду. Ти хочеш десять років горбатитися на одній посаді? Викриєш Смарзалюка і твоя кар’єра піде вгору, якщо відмовишся – більше ніде не знайдеш пристойної роботи. А тепер будь розумною дівчинкою, йди й причаруй Стаса. Він стане нашим інформатором, сам про це не здогадуючись”.

ЧИТАТИ ТУТ!

 Також заходьте на нову главу любовного роману “Ставка на принца”, а завтра на фінал оповідання “Тіло напрокат”.

Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Спекотна знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"