Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Колишній співведучий YouTube-шоу «Подкаст терапія» й автор книжки «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота випустив відео, в якому спростовує інформацію, подану раніше в розслідуванні психолога Іллі Полудьонного.

 

Нагадаємо, розслідування ставило під сумнів навчання Субботи у Франції, у ньому зазначалось, що Суббота не є акредитованим спеціалістом і не є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), як блогер заявляв раніше. Також наводились інші приклади фальсифікації Спартаком Субботою його біографії.

 

 

Від початку скандалу минув майже місяць – і Суббота оприлюднив відео з, начебто, спростуванням інформації, поданої у розслідуванні Іллі Полудьонного.

 

«Відео, на яке так довго очікували. – йдеться на YouTube-каналі Субботи. – За 8 хвилин покажу на реальному прикладі, як вміння користуватися відкритими даними, критичне мислення та базові навички Homo sapiens дозволяють зекономити 7 місяців життя».

 

У відео Спартак Суббота тримає в руках документи, що нагадують дипломи. Щоб глядачі могли краще розібрати їхній зміст, дипломи додатково вивели на екран.

 

Суббота показав диплом «магістра» в Університеті Ніцци, а також документ, що нібито підтверджує його нострифікацію Міністерством освіти України.

 

Суббота також продемонстрував стос дипломів про проходження програм з когнітивно-поведінкової терапії. Підтвердив, що не є членом Асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів України, бо відмовився платити членські внески. Але зауважив, що є членом міжнародних об’єднань, наприклад, громадської організації The Academy of Cognitive & Behavioral Therapies.

 

Щодо звинувачень у співпраці з ОПЗЖ Суббота заявив: «Я не розумію, чому я мушу коментувати цю маячню, оскільки самі “викривачі” не надали жодних документальних підтверджень того, що я з ними співпрацював».

 

Спартак Субота сказав, що розслідування Іллі Полудьонного, опубліковане у медіа «Свідомі», містить маніпуляції та підміну понять.

 

Оригінал статті на Suspilne: Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"