Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Колишній співведучий YouTube-шоу «Подкаст терапія» й автор книжки «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота випустив відео, в якому спростовує інформацію, подану раніше в розслідуванні психолога Іллі Полудьонного.

 

Нагадаємо, розслідування ставило під сумнів навчання Субботи у Франції, у ньому зазначалось, що Суббота не є акредитованим спеціалістом і не є членом Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), як блогер заявляв раніше. Також наводились інші приклади фальсифікації Спартаком Субботою його біографії.

 

 

Від початку скандалу минув майже місяць – і Суббота оприлюднив відео з, начебто, спростуванням інформації, поданої у розслідуванні Іллі Полудьонного.

 

«Відео, на яке так довго очікували. – йдеться на YouTube-каналі Субботи. – За 8 хвилин покажу на реальному прикладі, як вміння користуватися відкритими даними, критичне мислення та базові навички Homo sapiens дозволяють зекономити 7 місяців життя».

 

У відео Спартак Суббота тримає в руках документи, що нагадують дипломи. Щоб глядачі могли краще розібрати їхній зміст, дипломи додатково вивели на екран.

 

Суббота показав диплом «магістра» в Університеті Ніцци, а також документ, що нібито підтверджує його нострифікацію Міністерством освіти України.

 

Суббота також продемонстрував стос дипломів про проходження програм з когнітивно-поведінкової терапії. Підтвердив, що не є членом Асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів України, бо відмовився платити членські внески. Але зауважив, що є членом міжнародних об’єднань, наприклад, громадської організації The Academy of Cognitive & Behavioral Therapies.

 

Щодо звинувачень у співпраці з ОПЗЖ Суббота заявив: «Я не розумію, чому я мушу коментувати цю маячню, оскільки самі “викривачі” не надали жодних документальних підтверджень того, що я з ними співпрацював».

 

Спартак Субота сказав, що розслідування Іллі Полудьонного, опубліковане у медіа «Свідомі», містить маніпуляції та підміну понять.

 

Оригінал статті на Suspilne: Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"