Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Російська соцмережа «Вконтакте» допускає технічний дефолт. Про це повідомляють на сайті компанії.

 

Компанія VK Company Limited, що володіє соцмережею, допустила можливість технічного дефолту за облігаціями на 400 мільйонів доларів з погашенням у 2025 році. 

 

Як повідомили в компанії, причиною технічного дефолту стало призупинення торгів глобальними депозитарними розписками VK на Лондонській фондовій біржі 3 березня 2022 року.

 

Якщо торги призупиняються на 10 днів і більше, власники бондів (довгострокових облігацій) мають право вимагати дострокового погашення. У випадку з VK вони зможуть це робити вже з 16 березня.

 

«У зв’язку з невизначеністю щодо впливу обмежень за можливостями переказу коштів з російських дочірніх підприємств Компанії в її зарубіжну холдингову Компанію в рамках нещодавно вжитих заходів з контролю та захисту капіталу в росії, а також численних змін, що продовжуються, в нормативно-правовій базі, існує ймовірність того, що емітент не матиме достатньої ліквідності у своїй холдинговій Компанії для фінансування платежів», — повідомили у VK.

 

Якщо VK не зможе успішно провести переговори з власниками облігацій та не виплатить відповідну суму основного боргу за облігаціями протягом трьох днів з 16 березня або не виплатить відсотки протягом 14 днів, настане технічний дефолт.

 

За оцінками компанії, станом на 9 березня 2022 року вона мала у своєму розпорядженні грошові кошти та їх еквіваленти на суму близько 190 млн доларів США, з яких 40 млн зберігається в іноземній валюті,  а близько 80 млн — за межами росії для підтримки оборотного капіталу міжнародного бізнесу VK.

 

Як повідомлялося, Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter. Через «екстремістську діяльність» у рф заборонили й Instagram.

 

Джерело: Економічна правда

Оригінал статті на Suspilne: Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"