Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Російська соцмережа «Вконтакте» допускає технічний дефолт. Про це повідомляють на сайті компанії.

 

Компанія VK Company Limited, що володіє соцмережею, допустила можливість технічного дефолту за облігаціями на 400 мільйонів доларів з погашенням у 2025 році. 

 

Як повідомили в компанії, причиною технічного дефолту стало призупинення торгів глобальними депозитарними розписками VK на Лондонській фондовій біржі 3 березня 2022 року.

 

Якщо торги призупиняються на 10 днів і більше, власники бондів (довгострокових облігацій) мають право вимагати дострокового погашення. У випадку з VK вони зможуть це робити вже з 16 березня.

 

«У зв’язку з невизначеністю щодо впливу обмежень за можливостями переказу коштів з російських дочірніх підприємств Компанії в її зарубіжну холдингову Компанію в рамках нещодавно вжитих заходів з контролю та захисту капіталу в росії, а також численних змін, що продовжуються, в нормативно-правовій базі, існує ймовірність того, що емітент не матиме достатньої ліквідності у своїй холдинговій Компанії для фінансування платежів», — повідомили у VK.

 

Якщо VK не зможе успішно провести переговори з власниками облігацій та не виплатить відповідну суму основного боргу за облігаціями протягом трьох днів з 16 березня або не виплатить відсотки протягом 14 днів, настане технічний дефолт.

 

За оцінками компанії, станом на 9 березня 2022 року вона мала у своєму розпорядженні грошові кошти та їх еквіваленти на суму близько 190 млн доларів США, з яких 40 млн зберігається в іноземній валюті,  а близько 80 млн — за межами росії для підтримки оборотного капіталу міжнародного бізнесу VK.

 

Як повідомлялося, Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter. Через «екстремістську діяльність» у рф заборонили й Instagram.

 

Джерело: Економічна правда

Оригінал статті на Suspilne: Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Понад 25 тисяч книжок евакуювали із книгарні «Є» у Слов’янську

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська.

Наразі книжки переб

Старт публікації нових буднів Маріки

Мої вітання. Гарного вам часу доби. Приємних емоцій. Мирного неба! 

Стартувала публікація третьої книги городніх буднів МаріКи. 

Запрошую до прочитання “Пригоди на городі, або заготовити їжу. Липень 2022” 

Публікація

Василь Клічак: «Хай не стогнуть від бомб поля…»

* * * Він сох на сіні. Пам’ятаєш той запах давніх юних літ? Тепер його ти обриваєш, цей липовий духмяний цвіт. Бджола летить над головою. Так тихо. П’янко тій бджолі. І враження, що із тобою найзатишн

Експедиція до Антарктиди львівського письменника й журналіста Маркіяна Прохаська

Маркія Прохасько — сучасний український  молодий письменник і журналіст, син відомого українського письменника Тараса Прохаська. Народився Маркіян в Іван-Франківську, проте в дитинстві переїхав до Львов

Нова книга, та деякі запитання)

Вітаю вас дорогі друзі) нова книга яка називається “Світло старого маяка” вже на сайті, попереду процес написання) буду радий вашим коментарям та підтримці, щоб  надихатись на нові ідеї і втілювати їх для вас)

Хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"