Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Російська соцмережа «Вконтакте» допускає технічний дефолт. Про це повідомляють на сайті компанії.

 

Компанія VK Company Limited, що володіє соцмережею, допустила можливість технічного дефолту за облігаціями на 400 мільйонів доларів з погашенням у 2025 році. 

 

Як повідомили в компанії, причиною технічного дефолту стало призупинення торгів глобальними депозитарними розписками VK на Лондонській фондовій біржі 3 березня 2022 року.

 

Якщо торги призупиняються на 10 днів і більше, власники бондів (довгострокових облігацій) мають право вимагати дострокового погашення. У випадку з VK вони зможуть це робити вже з 16 березня.

 

«У зв’язку з невизначеністю щодо впливу обмежень за можливостями переказу коштів з російських дочірніх підприємств Компанії в її зарубіжну холдингову Компанію в рамках нещодавно вжитих заходів з контролю та захисту капіталу в росії, а також численних змін, що продовжуються, в нормативно-правовій базі, існує ймовірність того, що емітент не матиме достатньої ліквідності у своїй холдинговій Компанії для фінансування платежів», — повідомили у VK.

 

Якщо VK не зможе успішно провести переговори з власниками облігацій та не виплатить відповідну суму основного боргу за облігаціями протягом трьох днів з 16 березня або не виплатить відсотки протягом 14 днів, настане технічний дефолт.

 

За оцінками компанії, станом на 9 березня 2022 року вона мала у своєму розпорядженні грошові кошти та їх еквіваленти на суму близько 190 млн доларів США, з яких 40 млн зберігається в іноземній валюті,  а близько 80 млн — за межами росії для підтримки оборотного капіталу міжнародного бізнесу VK.

 

Як повідомлялося, Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter. Через «екстремістську діяльність» у рф заборонили й Instagram.

 

Джерело: Економічна правда

Оригінал статті на Suspilne: Соцмережу «Вконтакте» може очікувати технічний дефолт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"