Сон чи реальність?

Сон чи реальність?

Сон чи реальність?

Для тих, хто полюбляє завершені історії — книга «Наснись, повернись» на фінішній прямій, за найменшою ціною у передплаті й ось чому її варто придбати.

Спочатку ви потрапляєте у вир обставин:

Що робити, коли чоловік, який зламав твоє життя, з’являється на порозі в обдертому одязі й побитою головою? А найцікавіше – нічогісінько не пам’ятає. Лише ім’я — Марія.

Як переконати дівчину, що прихистила, що ти не псих, коли й сам не знаєш, чому прийшов до неї на поріг, чому пам’ятаєш її запах та ім’я її доньки.

Чи можливо пробачити чоловіку, який проміняв тебе на сотню інших? А тепер він дідусь твоєї онуки — єдиної спадкоємиці бізнесу.

А потім автор майстерно розкладає все по поличках, наголошуючи, що кохання вимірюється не помилками й образами, а готовністю діяти заради кохання. А ворогом може виявитись зовсім не той, хто видається постійно злим та безкомпромісним.

Цікава, динамічна й відмінно заплутана історія точно подарує яскраві емоції.

Не зволікайте й переходьте за посиланням. 

 

Анотація

Почуття закоханості схоже на почуття страху. Твоє серце б’ється швидше. Відчуття загострюються. Голова паморочиться. У такому стані легко втратити почуття реальності. Я втратив, все втратив. Навіть пам’ять. І тепер маю повернути любов цієї сильної, нестерпної дівчинки, заради нас і нашої доньки. Це історія мого кохання. Вона про стереотипи, які ми притягуємо самі до себе, коли закохані й беззахисні. Про крок назустріч через прірву.

#рішуча_але_зневірена_дівчина #герой_не_подарунок_але_ж_не_відчепиться #дитина_не_янголя_а_Сирена #явний_і_таємний_вороги #котики_і_хепіенд

Приємного вечора!

 

Оригінал статті на Букнет: Сон чи реальність?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"