Снігуронька для мого сина

Снігуронька для мого сина

Снігуронька для мого сина

Доброго вечора, мої соколики)) У вашого автора просто неймовірний настрій сьогодні. І з цього приводу народилось три нові глави до новинки. Там такі страсті. Ох-ох… 

 

Уривок:

Виходжу перший. Стас позаду мене. Бачу картину Рєпіна. Молоде дівчисько легко посміхається, а потім закочує очі. Тримається за поранення, як та кішка перед смертю. Що далі? А далі те, що вона починає падати назад. Холодію та підскакую до неї. Встигаю зловити тендітну постать у свої руки та нахиляюсь, щоб провірити пульс. Жива, але її пульс занадто голосний. Що це? Вирішую завезти до лікарні. Мало, що там. Ще піде та заяву на мене накатає. Мені на початку виборів такого лайна не потрібно. Сідаю зі Снігуркою в машину та кладу її голову собі на коліна. 

– Поїхали, – гаркаю водію, який біліє. Розуміє, що сьогодні його чекає довга розмова. 

Нахиляюсь та дивлюсь на Снігурку. Нічого така, мила. Навіть занадто. Бліда шкіра. Довгі повіки. Акуратний ніс та губи. Ні, тобі силікону та операції. Все натуральне. Навіть не віриться. Цікаво, а які у неї очі?

Бачу, що її повіки сіпаються та нахиляюсь ще глибше. Ледь не торкаюсь її носа, своїм. 

Снігурка дивиться на мене своїми кришталево чистими очима. Її погляд такий сердешний, що відразу хочеться віддати їй все майно. Стоп, Глібе, не туди хилиш. 

Дівчисько уважно розглядає мене. Певно сподобався. Всім я подобаюсь, тому це й не дивно. Що ж… Перша зустріч у нас те, що треба. 

Не встигаю кліпнути й очима, як Снігурка підривається та заліплює мені маківкою прямо в ніс. Я гарчу та прикладаю руку до носа. От же ж… Снігурка. Скриплю зубами, а вона прикладає свої гарячі долоні до моїх грудей. Не знаю, що зі мною стало, але мене так шибонуло струмом. Охриніти просто. Вона починає вибачатись, а через деякий час машина сіпається і ця Снігурка роздирає на мені сорочку. Трясця! 

Обкладинка може бути змінена

______________________________________________________________________________________

Ум… Гаряче. Ну й таке буває. А далі тільки цікавіше. Історія немає позначки 18+, тому можете сміливо читати, але це поки, я ще обдумую

Гарного вечора! 

Ваша Марі

Оригінал статті на Букнет: Снігуронька для мого сина

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"