Смачний флешмоб #історія рецепту.

Смачний флешмоб #історія рецепту.

Смачний флешмоб #історія рецепту.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Наша з чоловіком історія розпочалася в книгарні, а от історія кохання традиційно – через шлунок.))) Ще на початку нашого знайомства я, коли запрошувала його до себе, намагалася приготувати щось видатне та смачнюче,щоб вразити наповал. І він вражався, нахвалював, проте того ефекту, на який я сподвалася все ж не було.

А одного разу я вирішила не паритися, вигадуючи щось особливе, а просто насмажила пиріжків з картоплею. І начинку зробила так, чк сама люблю, з смаженою цибулькою.)))) Ця страва справила вибуховий ефект!!!!

-Ти чому раніше такого не готувала!? – здивовано запитав.

А з того часу пиріжки з картоплею в нас коронна страва до першого, до другого, замість хліба, замість перекуса.)))

Ще забула згадати про те,  що поклала тоді пакунок з пиріжками йому з собою. (а мешкав він тоді з батьками.)  Мама спробувала й видала:

– Тепер зрозуміло, чим вона тебе взяла! Пиріжками!!!

Отака в нас пиріжкова історія кохання!)))) Я інколи у нього запитую, чи бува він не любить мої пиріжки більше за мене. Віджартовується піснею: “Беріть собідівчину, віддайте пироги!”

А ще одна історія кохання, в якій також були смачні моменти сталася з героями мого оповідання “Сто і одне неЩастя”.

“На ранок мене збудив дзвінок у двері.

За дверима знову був шалено вродливий та щиро усміхнений вчорашній реп’ях.

– Я скучив за тобою. І нічого не можу з цим зробити. – він, як і вчора, обережно посунув мене та увійшов в квартиру. – Тому приніс торт.

– І тобі доброго ранку! – невдоволено пробуркотіла. – Я не їм солодке! Торти в тому числі.

– Цей – будеш. – упевнено відповів, роззуваючись та знімаючи верхній одяг.

Сьогодні він був у джинсах та білій толстовці. У цьому одязі хлопець виглядав більш привабливим і міцним. І все ж досить юним, щоб остаточно не втратити голову. Та все одно я мимоволі замилувалася.

– Ти сама зробиш каву чи довіриш це мені? – спитав, хазяйнуючи на кухні.

– Краще ти! – я подумала про небезпечні наслідки моєї діяльності, які можуть посилитися від несподіваного хвилюючого тремтіння, що я відчула поряд з цим чоловіком. – Я тобі стовідсотково довіряю!

Тихесенько вмостилась за столом і спостерігала, як парубок почав діставати з пакету крім величезного шматка торта у пластиковому контейнері ще й продукти: яйця, шинку, сир, овочі, цукор, каву.

– У тебе в холодильнику жити можна: стільки там вільного місця. – відповів на мій здивований погляд. –  Я взагалі не розумію, навіщо він працює?

Не чекаючи відповіді, він заходився поратися біля плити.

На сніданок у нас був омлет з овочами, шинкою та сиром. Я вже забула, коли зранку так смачно їла, напевне ще в дитинстві. Ледь втрималася, щоб не облизати тарілку. Та переді мною вже був спокусливий шматочок торта й ароматна чашечка кави, зварена за якимось неймовірно секретним рецептом.”

Я насолоджувалася солодким блаженством, чого не дозволяла собі робити вже багато років. Спокусив все ж таки!

Сподіваюся, що вам було сесело і смачно!))))

Щиро ваша

Ана Пест.

Оригінал статті на Букнет: Смачний флешмоб #історія рецепту.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"