Смачний флешмоб #історія рецепту.
![Смачний флешмоб #історія рецепту. Смачний флешмоб #історія рецепту.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1544308868_1262361.jpg)
Смачний флешмоб #історія рецепту.
Вітаю всіх авторів та читачів!
Наша з чоловіком історія розпочалася в книгарні, а от історія кохання традиційно – через шлунок.))) Ще на початку нашого знайомства я, коли запрошувала його до себе, намагалася приготувати щось видатне та смачнюче,щоб вразити наповал. І він вражався, нахвалював, проте того ефекту, на який я сподвалася все ж не було.
А одного разу я вирішила не паритися, вигадуючи щось особливе, а просто насмажила пиріжків з картоплею. І начинку зробила так, чк сама люблю, з смаженою цибулькою.)))) Ця страва справила вибуховий ефект!!!!
-Ти чому раніше такого не готувала!? – здивовано запитав.
А з того часу пиріжки з картоплею в нас коронна страва до першого, до другого, замість хліба, замість перекуса.)))
Ще забула згадати про те, що поклала тоді пакунок з пиріжками йому з собою. (а мешкав він тоді з батьками.) Мама спробувала й видала:
– Тепер зрозуміло, чим вона тебе взяла! Пиріжками!!!
Отака в нас пиріжкова історія кохання!)))) Я інколи у нього запитую, чи бува він не любить мої пиріжки більше за мене. Віджартовується піснею: “Беріть собідівчину, віддайте пироги!”
А ще одна історія кохання, в якій також були смачні моменти сталася з героями мого оповідання “Сто і одне неЩастя”.
“На ранок мене збудив дзвінок у двері.
За дверима знову був шалено вродливий та щиро усміхнений вчорашній реп’ях.
– Я скучив за тобою. І нічого не можу з цим зробити. – він, як і вчора, обережно посунув мене та увійшов в квартиру. – Тому приніс торт.
– І тобі доброго ранку! – невдоволено пробуркотіла. – Я не їм солодке! Торти в тому числі.
– Цей – будеш. – упевнено відповів, роззуваючись та знімаючи верхній одяг.
Сьогодні він був у джинсах та білій толстовці. У цьому одязі хлопець виглядав більш привабливим і міцним. І все ж досить юним, щоб остаточно не втратити голову. Та все одно я мимоволі замилувалася.
– Ти сама зробиш каву чи довіриш це мені? – спитав, хазяйнуючи на кухні.
– Краще ти! – я подумала про небезпечні наслідки моєї діяльності, які можуть посилитися від несподіваного хвилюючого тремтіння, що я відчула поряд з цим чоловіком. – Я тобі стовідсотково довіряю!
Тихесенько вмостилась за столом і спостерігала, як парубок почав діставати з пакету крім величезного шматка торта у пластиковому контейнері ще й продукти: яйця, шинку, сир, овочі, цукор, каву.
– У тебе в холодильнику жити можна: стільки там вільного місця. – відповів на мій здивований погляд. – Я взагалі не розумію, навіщо він працює?
Не чекаючи відповіді, він заходився поратися біля плити.
На сніданок у нас був омлет з овочами, шинкою та сиром. Я вже забула, коли зранку так смачно їла, напевне ще в дитинстві. Ледь втрималася, щоб не облизати тарілку. Та переді мною вже був спокусливий шматочок торта й ароматна чашечка кави, зварена за якимось неймовірно секретним рецептом.”
Я насолоджувалася солодким блаженством, чого не дозволяла собі робити вже багато років. Спокусив все ж таки!
Сподіваюся, що вам було сесело і смачно!))))
Щиро ваша
Ана Пест.
Оригінал статті на Букнет: Смачний флешмоб #історія рецепту.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.