Смачне продовження після вихідних)

Смачне продовження після вихідних)

Смачне продовження після вихідних)

Вітаю, красуні)))

Еліта

Книга безкоштовна

Анотація до книги “Еліта”

Мені пощастило, я потрапила в школу молодої еліти, отримавши можливість змінити своє життя. Тільки ніхто не попередив, що жити доведеться в оточені мажорів, які у будь-який спосіб хочуть принизити та знайти твоє слабке місце. Ніхто не сказав, що тут я зіштовхнуся з хлопцем, з яким мене змусять проводити час разом. Він був проти. Саме тому зробив усе, щоб перетворити моє життя на пекло. Він ненавидів мене. Знищував морально. Принижував. Тому що міг собі це дозволити, вважав себе елітою і мав на це право. Мені ж залишається два шляхи: довести йому, що він помиляється, або підтвердити його думку та впасти на дно… Одне я знаю точно – наша ненависть настільки сильна, що нею можна зруйнувати Всесвіт. 

Уривок з нової глави:

Це точно не симпатія. Він ненавидить мене, це видно неозброєним боком. Алекс грає на моїх слабкостях, вивчаючи їх крок за кроком. Зробить усе, щоб ранити мене сильніше, завдати біль такої сили, щоб я задихалася від нестачі кисню. Він викличе зиму, якщо буде потрібно, аби тільки зламати. 

Я зроблю так само. Моя ненависть до цього хлопця заслужена. Він сам її шукав і знайшов. Словами, вчинками, поглядами, навіть дотиками. Тому що після слів, що я помру за дозу у канаві, що я сплю з кимось, що я гидка, що мама не навчила мене…йому немає прощення. 

#від ненависті до кохання #владний жорсткий герой #емоційно #кохання і ненависть на межі

 

Також сьогодні продовження о 17:00 Перехрестя. Пекельна дорога

Перша книга – Перехрестя: Гелловінська ніч

    

Анотація до книги “Перехрестя. Пекельна дорога”

Я — Вартова Перехрестя. Він — Демон, якого я мала пропустити на Землю на 24 години, а потім повернути. Цього часу мені вистачило, щоб припуститися жахливої помилки, дозволити демону заволодіти моїм серцем і забрати мене до Пекла. А в Пеклі бунт, Король Самайн десь сховався, мій Демон придушує повстання і шукає шляхи, щоб втримати Світову Рівновагу.

А хто подбає про мою душевну рівновагу, коли мене зачинили у пекельному палаці, в якого є власна свідомість, поруч вештається живий Скелет, балакучий Цербер, а демон, в якого я по-дурості закохалася — психічно неврівноважений Герцог Пекла, який приховує занадто багато таємниць, та ще й виявився найбільшим брехуном у світі!

Доведеться влаштувати йому пекло у Пеклі, щоб знав, як грати з жіночими почуттями!

 

Уривок:

— Тобто? — сміється нервово. — В тебе що, галюцинації в Пеклі почалися?

— Це було і на Землі! В мене не галюцинації, — обурююся. — Не хочеш відповідати, то так і кажи, а не дурепу з мене знову робиш, — буркаю і відводжу від нього погляд, милуючись досить симпатичними тут краєвидами.

— Я не роблю з тебе дурепу. Невдалий жарт, — роздратовано відповідає. І чого він психує?

Простягає до мене руку і, м’яко торкнувшись мого підборіддя, повертає мою голову до себе. Ну ось, знову темрява з очей зникла. Святий Самайне! А раптом це і є те, про що я прочитала: очищення! Раптом це я на нього впливаю, і тому його очі стають майже людськими!

— І зараз теж сині? — запитує, зазираючи наче в саму душу, а не в мої очі.

— Ага, — все, що можу сказати у відповідь, зачаровано милуючись синьою райдужкою.

Клас! Якщо це правда, тоді зрозуміло, чому він дуріє. Опирається, ось і психує. Він же вищий демон, а я впливаю на його сутність.

— Мабуть, це тому, що ти стала моєю провідницею на Землі. Між нами встановився зв’язок, і ось такий побічний ефект. Не переймайся, це дрібниці. З часом мине, — додає безтурботно і знову облизує цукерку.

Не можу втриматися від спокуси. Цілувати його знову — це вже занадто. А ось відібрати в демона цукерку… Тягнуся до нього повільно, розглядаючи звабливі губи, які вміють цілувати так, що мозок перетворюється на желе, і витягую цукерку з його рота. Не відриваючи погляду від його сердито зіщулених очей, облизую цукерку, смачно й повільно, а тоді повертаю йому. Приймає її з моїх рук, зачіпаючи губами мої пальці випадково. Чи не випадково?

Оригінал статті на Букнет: Смачне продовження після вихідних)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"