Слухали вірші Вікторії Цьоми та музику гурту Драбадан: як пройшов благодійний…

Слухали вірші Вікторії Цьоми та музику гурту Драбадан: як пройшов благодійний…

23 липня у парку імені Тараса Шевченка у Переяславі відбулася презентація збірника віршів поетеси Вікторії Цьоми “Життєвий цитатник” та виступ рок-гурту Драбадан зі своєю авторською програмою.

Близько 17 години напроти Центру культури і мистецтв почали збиратися охочі, щоб насолодитися віршами та музикою. Для них поетеса Вікторія Цьома читала свої вірші та ділилася роздумами про життя. Вона неодноразово повторювала, що ніколи не треба опускати руки, а завжди треба рухатися вперед. У її книзі “Цитатник життя” зібрано мотиваційну, любовну поезію, а також вірші про юність, подорожі та війну. 

“Я дуже довго працювала над віршами до моєї «вже дорослої» збірки, яка ось-ось побачила світ. Перша моя книга була відголоском юних років. У другій книзі я виросла духовно, набралась нових вражень та досвіду. Цими самими враженнями і хочу поділитись з вами”, – так Вікторія описує збірку у себе на сторінці в Instagram.

Вона додає, що у «Життєвому цитатнику» зібрані вірші, які кожному нагадають якийсь період чи ситуацію з життя.

“Зараз я відчуваю, що дуже виросла в своїй творчості і хочу заявити про себе. Буду дуже вдячна кожному з вас, якщо прийдете підтримати мене”, – писала напередодні презентації поетеса.

По завершенню літературної частини вечора своєю творчістю публіку порадував гурт Драбадан. Музиканти виконували свої вже відомі хіти, зокрема й пісні на слова віршів Тараса Шевченка. Фронтмен гурту Андрій Корж зазначив, що можливо пройде час і Драбадан виконуватиме пісні на слова поезії Вікторії Цьоми.

Слухачі ще якийсь час мали можливість особисто поспілкуватися з Вікторією, а також отримати книгу з її підписом.

Захід, зокрема організовувався і з благодійною метою. Охочі могли придбати книгу за донат, а всі зібрані кошти організатори обіцяють передати на потреби сил оборони.

proslav.info

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Слухали вірші Вікторії Цьоми та музику гурту Драбадан: як пройшов благодійний…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"