Службові романи на Букнеті

Службові романи на Букнеті

Службові романи на Букнеті

 

От і сьогодні вирішила зібрати для вас невелику добірочку книг під інтригуючою назвою “Службовий роман”!

 

Вона – прийомна донька священика, яка працює організатором свят. Він – банкір, який має наречену. Чи може такий впливовий чоловік зацікавитися такою скромницею?  Читайте в романі Ксенії ЧЕЙЗ “Дитя гріха” !

 

Він — багатій, власник грального бізнесу, чоловік. котрий багато бачив у своєму житті і, здається, його вже нічим не здивувати. Але це спромоглася зробити дівчина з незаможної сім’ї, котра влаштувалася до нього служницею. Головний герой роману МАР’ЯНИ ДОЛІ ТА ВЛАДИ ХОЛОД “Служниця” навіть не здогадується, яку таємну мету переслідує ця скромна і непомітна красуня. 

 

Коли завідувач відділення Ігор Тихий запрошував на роботу черговим лікарем Діну Акуленко, він гадки не мав, що відтепер його життя так сильно ускладниться. Адже він лише хотів хоч якось виправити несправедливість стосовно цієї жінки. Однак за кожну добру справу доводиться розплачуватися. Якою буде ця розплата — дізнаєтеся з роману СОФІЇ ЧАЙКИ “Вітаміни для серця”!

 

Маша працює на свого боса Тимура доволі давно. Між ними вже не раз пробігала іскра, але обидва вважали, що краще не ризикувати їхніми діловими стосунками заради незрозуміло чого. На Тимура тим часом давлять батьки з тим, щоб хлопець почав більш серйозно ставитись до життя. Вони постійно ставлять йому в приклад його кузена, Артема, в якого вже і наречена є. І ось Тимур на одній з сімейних вечерь раптом каже, що вже давно зустрічається з дівчиною, і при цьому батьки її доволі добре знають, це Маша, його секретарка…  І от батьки щасливі, брат в шоці… Залишилось тільки “наречену” попередити… А що було далі — дізнаєтесь, зазирнувши до роману ВЛАДИ ХОЛОД “Зіграй мою наречену. Наречена для боса”. 

 

Зустріч у барі, неймовірна ніч і ранок, сповнений сюрпризів для Любові, яка подивилась у телефон Романа. Подумавши, що у нього є дівчина, вона втекла від того, хто полонив серце. Та доля все вже розпланувала. На них чекала ще одна зустріч – і тепер це офіс. Її новий бос, – той самий хлопець і тепер втекти не вдасться. Які будуть пояснення? Що вона буде робити? Та чи є у цих двох шанс? Читайте це у книзі “Ти мій бос?!” АННИ ХАРЛАМОВОЇ! 

 

Героїня цієї історії прагне підвищення і всіма правдами і неправдами дереться вгору кар’єрними сходами. Для цього не гребує навіть службовим романом з босом. Але і бос не промах! Він теж використовує підлеглу для досягнення власної мети – зіграти його дівчину на весіллі. До чого це призведе? І чи не оселиться між ними справжнє кохання, читайте в книзі “Будь моєю дівчиною” ЛІНИ АЛЕКС!

 

Службовіше нікуди. Дівчина хоче одружити на собі боса щоб жити багато. Кохання в плани не входило. Але низка халеп призводить до незапланованого – бос підозрює героїню в промисловому шпигунстві а не в коханні. І як же їй виплутатися з халепи? Про це дізнаєтеся з роману АННИ ПАХОМОВОЇ “Як вийти заміж за боса”! 

 

Не забудьте підписатися на авторів, адже у них ще багато класних історій на всі смаки! 

До нових зустрічей, піду читати книги, щоб потім зробити нову добірку))

 

Оригінал статті на Букнет: Службові романи на Букнеті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"