Слово на чатах
![Слово на чатах Слово на чатах](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/DSCN0095-696x522.jpg)
Чи можна стояти осторонь війни? Війни, що охопила нашу країну.
Важливу роль тут відводиться тим, хто стоїть на
сторожі слова: українського патріотичного.
Своє поетичне слово у цей вельми скрутний для нашої країни час мовлять письменники Миколаївської обласної організації НСПУ– Лариса Матвєєва, Ганна Король, Галина Запорожченко, Людмила Щетініна. Допомагають також волонтерством: у лікарнях, виготовленням коктейлів Бандери, плетінням захисних сіток, підтримкою травмованих душ переселенців тощо.
За рішенням правління МОО НСПУ, на рахунок Збройних Сил України перерахували членські внески спілчан. А також кожен це зробив від себе особисто.
Йдемо разом до переможного миру!
Віра Марущак, голова МОО НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: Слово на чатах
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.