Словник Merriam-Webster назвав «вакцину» словом 2021 року

Словник Merriam-Webster назвав «вакцину» словом 2021 року

Укладачі американського тлумачного словника Merriam-Webster назвали словом 2021 року «vaccine» («вакцина»).

Інтерес до тлумачення цього слова в 2021 році зріс на 601%, у порівнянні з 2020, і на 1048%, якщо порівнювати з 2019 роком. Merriam-Webster довелося переглянути та розширити в травні визначення слова «вакцина».

Також словник Merriam-Webster опублікував ще 10 слів, інтерес до яких виріс у 2021 році: insurrection («повстання»), perseverance («наполегливість»), woke («обізнаний»), nomad («кочівник»), infrastructure («інфраструктура»), cicada («цикада»), Murraya («дерево муррайя»), cisgender («цисгендерність»), guardian («вартовий») и meta («мета»).

Нагадаємо, Лексикографи Оксфордського словника англійської мови обрали «vax» (вакцина / вакцинація / вакцинуватися) головним словом 2021 року.

У 2020 році укладачі словника не змогли обрати одне слово року, тому обрали цілих 16 слів. Серед інших це були «локдаун», «коронавірус», «білоруський», «імпічмент». При цьому видавці тлумачних словників Collins Dictionary назвали словом 2020 року «локдаун» (lockdown). Американський тлумачний словник Merriam-Webster назвав словом 2020 року іменник «pandemic» («пандемія»).

Фото: Flickr

Джерело: ms.detector.media.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Словник Merriam-Webster назвав «вакцину» словом 2021 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"