Слова підтримки 

Слова підтримки 

Слова підтримки 

 Проаналізувавши соціальні мережі й платформу Букнет, помітила, що справжню, живу підтримку видно саме на цій літературній платформі. Як на мене, соціальні мережі ще не доросли до цього, а ті слова підтримки, які люди пишуть у коментарях під дописом, переважно фальшиві. 

Не знаю, чому мені так видається, але Букнет живий.

 

 Зараз у блогах, коли автори діляться переживаннями щодо написання книг під час війни, можна помітити невелику кількість слів підтримки (не у всіх). Хоч їх і мало, але вони щирі. Із власного досвіду можу сказати, що в соціальних мережах (колись таки була там зареєстрована) коментарів буває набагато більше, але який відсоток тих слів є щирими?

 

 Звісно, дехто (не всі!) зловживає “підтримкою” й пише, аби привернути до себе й своєї творчості увагу. Зазначу, що, якщо я відповідаю на блоги, пишу слова підтримки, то роблю це, бо справді хочу підтримати людину хоч якось, хоч словами, а не тому, що хочу збільшити кількість читачів.

 

 Напевно, аналогу Букнету немає, і це через те, що тут панує атмосфера вільного спілкування й від щирого серця)

Оригінал статті на Букнет: Слова підтримки 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"