Скільки важить кохання? Давайте дізнаємося.
![Скільки важить кохання? Давайте дізнаємося. Скільки важить кохання? Давайте дізнаємося.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632166916_5348014.jpg)
Скільки важить кохання? Давайте дізнаємося.
Привіт, мої хороші! Січень добігає кінця, лютий – короткий місяць. А там вже весна на дворі, коли можна буде скинути набридливий верхній одяг.
Але нічого! Красуня фітнес-тренер Мілана допоможе. Дівчина настроєна допомогти хлопцю досягти чудової форми. От тільки як це зробити, коли у клієнта жодного бажання та мотивації? Може стукнути чи дати копняка під товстенький зад? Чи може… нехай втрутиться кохання, щоб розставити все на місця?
Запрошую вас до бадьорого СЛР де є гумор, життєві випробування, перегляд цінностей та щире кохання, яке здатне здолати все на світі. Чекаю ваших відгуків та позитивних вражень.
Оригінал статті на Букнет: Скільки важить кохання? Давайте дізнаємося.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.