Скоро ⏰. Новий твір.

Скоро ⏰. Новий твір.

Скоро ⏰. Новий твір.

Сьогодні ввчечері я почну публікувати нову книжку під назвою

Це буде приголомшливий трилер (принаймні я так сподіваюся).

Ось її обкладинка.

А оце фрагмент майбутнього роману.

На годиннику було без двадцяти дев’ять. Я стояв біля кафе і чекав на мою дівчину. Вона нажаль чомусь запізнювалася. Я заспокоював себе тим, що всі дівчата так роблять. Хоча на мою Аню це було не схоже.

Хвилин через десять я почав нервувати, походжаючи з сторони в сторону. Легенький вітерець поніс по тротуару якусь газету. Автомобілі їздили по дорозі. Ніби так все як завжди.

Якийсь комар сів на мою сорочку з короткими рукавами, бажаючи відібрати в мене трішки крові. Я хотів було замахнутися рукою, щоб позбавитися від нього, вбивши його. Та передумав. Адже так він міг залишити би по собі слід, чим забруднити одяг. Тому я просто махнув рукою прогнавши його геть.

Очікування продовжувалися. Тривога наростала.

Раптово мій смартфон заграв. Зі звуку стало зрозуміло, що прийшло якесь повідомлення. Я швидко дістав гаджет з кишені джинсів. На екрані показувалося 20:55. Розблокувавши смартфон відбитком пальця, виявив що то дійсно було повідомлення у Viber від Ані.

Я швидко відкрив його та прочитав вміст. Від того що там написано моє волосся не стало дибки, тільки тому, що було коротко стрижене. Там був наступний текст:

Твоя красуня у нас. Якщо ти не прибудеш за вказаним місцем через дві години, то завтра знайдеш її мертвою.

Нижче було прикріплено карту. Я швидко впізнав закинутий завод, розташований на околиці нашого міста. Тривога переросла в страх і паніку.

 

Оригінал статті на Букнет: Скоро ⏰. Новий твір.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"