Скоро у моїй книзі…

Скоро у моїй книзі…

Скоро у моїй книзі…

Всім привіт.

 «Повне життя, чи наполовину?» :

̶  Та годі… Я ж серйозно запитав…

̶  А я і відповів серйозно. — як ні в чому не бувало, з посмішкою відказав Пух. Другові мову відняло. А потім, як почне реготати… Аж зігнувся до підлоги.

̶  Андрію, ти… Я холодний… В чому прикол? — стукнув себе по коліні. — А-а-а… Здається, знаю. Таки не дарма ти вічно з нею водився. Ай, брехло… А все казав, що тільки друзі… Ай ти який… На пухкеньких потягнуло… Так? — зобразив руками пишний бюст, жартома помахав пальцем. Андрій червоніє, сміється.

̶  А, що, не можна? Буду, як на перині… — хихикнув.

̶  І то правда. Класно, чувак. Якщо так подумати… — підтиснув губу, закивав. — Є багато плюсів: по-перше, біля такої ніколи не будеш голодний, по-друге, навряд, чи хвостом крутитиме, як та твоя… Гм… Моделька, трясця б її… — замовк, вагаючись, чи згадувати Віку у розмові. — А по-третє…

̶  Та знаю я. — перебив Андрій. — Багато переваг. Товстий шар сала надійно захищає мою Пампусю від холоду, голоду і розпусти. — зареготали обоє, аж сльози виступили.

З любов’ю, Лана Іссан

Оригінал статті на Букнет: Скоро у моїй книзі…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"