Склад журі уже сформовано. Чекаємо на твори.
Склад журі уже сформовано. Чекаємо на твори.
Привіт усім!
У мене гарні новини.
Склад журі конкурсу «Три слова» сформовано.
Вітайте оплесками 😉
Катерина Карлащук (Кейтлін) (то є я)
Олена Когут (читач)
Марі Керімей (автор)
Наташа Сеник (читач)
Аврора Лимонова (автор)
Наше вельмишановне журі підготувало смаколик для учасників.
Члени журі (не залежно від переможців) оберуть власного фаворита та нагородять його.
Тепер справа за авторами. З нетерпінням чекаємо ваші твори)
Натхнення усім!!!
Ваша Катерина Карлащук (Кейтлін)
Оригінал статті на Букнет: Склад журі уже сформовано. Чекаємо на твори.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.