Скарга!!!!
![Скарга!!!! Скарга!!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1638735181_857843.jpeg)
Скарга!!!!
От серйозно, не можна так робити!!! Де взагалі контроль???? Просто капець якийсь! Хочу поскаржитись на Олесю Найденко, тому що так далі продовжуватись просто не може! Значить, сиджу я перед компом, приходить мені сповіщення про оновлення мого улюбленого “Раба у подарунок”…
(тут є скрін, якщо не бачите, то поновіть сторінку)
Так от, про що це я… А, точно!
Я не купую книжок на букнеті. Чому? Бо у мене нема часу читати тут, навіть книги друзів і знайомих. Часу катастрофічно мало.
Ще один момент, за що я маю поскаржитись на Лесю! Бо блін, я поки очікую главу, то не можу нічого робити =((((( Тобто, я витрачаю час не тільки коли читаю, а ще й коли очікую на главу…. Т___Т
Одного разу я вже майже купила книжку Лесі. Це було з “Я, ти і твоя любов до Макса”. Леся пише дуже легко і красиво, в неї крутий гумор. Але я взагалі більше ціную не гумор, а соціальні теми та підтексти книг. І якщо в “Клубі” були цікаві підтексти, то те, що я побачила у “Рабі” – щось на порядок вище, якщо не на два. (прим. авт. “на порядок вище” – в десять разів, на два – в сто разів відповідно).
І це не якесь там перебільшення. Ця книга має два рівні. Так само, як і клуб. Є верхній сюжетний, а є рівень підтекстів, з якого її альтернативну реальність можна дуже легко спроектувати на нашу сучасну Україну.
Зазвичай я надаю перевагу абсолютно реалістичним творам в нашому часі, але альтернативний теперішній час в “Рабі у подарунок” настільки заворожив мене, що я не могла відірватись.
Те, що на початку подається як доволі легка історія з гумором, перетворюється на щось дуже глибоке. Таке, що хочеться читати без всяких там очікувань…
Лесю, загалом, пиши проду, я чекаю… Все ж, це найкраща історія на букнеті з усіх, що я читала.
Читайте не за обкладинки. Зазирніть і самі побачите.
“РАБ У ПОДАРУНОК”
Оригінал статті на Букнет: Скарга!!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.