Скарга!!!!

Скарга!!!!

Скарга!!!!

От серйозно, не можна так робити!!! Де взагалі контроль???? Просто капець якийсь! Хочу поскаржитись на Олесю Найденко, тому що так далі продовжуватись просто не може! Значить, сиджу я перед компом, приходить мені сповіщення про оновлення мого улюбленого “Раба у подарунок”…

(тут є скрін, якщо не бачите, то поновіть сторінку)

Так от, про що це я… А, точно!

Я не купую книжок на букнеті. Чому? Бо у мене нема часу читати тут, навіть книги друзів і знайомих. Часу катастрофічно мало. 

Ще один момент, за що я маю поскаржитись на Лесю! Бо блін, я поки очікую главу, то не можу нічого робити =((((( Тобто, я витрачаю час не тільки коли читаю, а ще й коли очікую на главу…. Т___Т

Одного разу я вже майже купила книжку Лесі. Це було з “Я, ти і твоя любов до Макса”. Леся пише дуже легко і красиво, в неї крутий гумор. Але я взагалі більше ціную не гумор, а соціальні теми та підтексти книг. І якщо в “Клубі” були цікаві підтексти, то те, що я побачила у “Рабі” – щось на порядок вище, якщо не на два. (прим. авт. “на порядок вище” – в десять разів, на два – в сто разів відповідно).

І це не якесь там перебільшення. Ця книга має два рівні. Так само, як і клуб. Є верхній сюжетний, а є рівень підтекстів, з якого її альтернативну реальність можна дуже легко спроектувати на нашу сучасну Україну.

Зазвичай я надаю перевагу абсолютно реалістичним творам в нашому часі, але альтернативний теперішній час в “Рабі у подарунок” настільки заворожив мене, що я не могла відірватись. 

Те, що на початку подається як доволі легка історія з гумором, перетворюється на щось дуже глибоке. Таке, що хочеться читати без всяких там очікувань…

Лесю, загалом, пиши проду, я чекаю… Все ж, це найкраща історія на букнеті з усіх, що я читала. 

Читайте не за обкладинки. Зазирніть і самі побачите.

“РАБ У ПОДАРУНОК”

 

Оригінал статті на Букнет: Скарга!!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"