Скарга!!!!

Скарга!!!!

Скарга!!!!

От серйозно, не можна так робити!!! Де взагалі контроль???? Просто капець якийсь! Хочу поскаржитись на Олесю Найденко, тому що так далі продовжуватись просто не може! Значить, сиджу я перед компом, приходить мені сповіщення про оновлення мого улюбленого “Раба у подарунок”…

(тут є скрін, якщо не бачите, то поновіть сторінку)

Так от, про що це я… А, точно!

Я не купую книжок на букнеті. Чому? Бо у мене нема часу читати тут, навіть книги друзів і знайомих. Часу катастрофічно мало. 

Ще один момент, за що я маю поскаржитись на Лесю! Бо блін, я поки очікую главу, то не можу нічого робити =((((( Тобто, я витрачаю час не тільки коли читаю, а ще й коли очікую на главу…. Т___Т

Одного разу я вже майже купила книжку Лесі. Це було з “Я, ти і твоя любов до Макса”. Леся пише дуже легко і красиво, в неї крутий гумор. Але я взагалі більше ціную не гумор, а соціальні теми та підтексти книг. І якщо в “Клубі” були цікаві підтексти, то те, що я побачила у “Рабі” – щось на порядок вище, якщо не на два. (прим. авт. “на порядок вище” – в десять разів, на два – в сто разів відповідно).

І це не якесь там перебільшення. Ця книга має два рівні. Так само, як і клуб. Є верхній сюжетний, а є рівень підтекстів, з якого її альтернативну реальність можна дуже легко спроектувати на нашу сучасну Україну.

Зазвичай я надаю перевагу абсолютно реалістичним творам в нашому часі, але альтернативний теперішній час в “Рабі у подарунок” настільки заворожив мене, що я не могла відірватись. 

Те, що на початку подається як доволі легка історія з гумором, перетворюється на щось дуже глибоке. Таке, що хочеться читати без всяких там очікувань…

Лесю, загалом, пиши проду, я чекаю… Все ж, це найкраща історія на букнеті з усіх, що я читала. 

Читайте не за обкладинки. Зазирніть і самі побачите.

“РАБ У ПОДАРУНОК”

 

Оригінал статті на Букнет: Скарга!!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"