“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Привіт, привіт!

“СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ”

Ця неймовірна історія звичайно про кохання. На долю Регіни спадає достатньо випробовувань й так само багато щасливих моментів, які кружляють навколо одного чоловіка. Її єдиного та інколи такого нестерпного боса. Неприязнь та практично кінець світу між цими двома переростає у несподіваний та на перший погляд заборонений роман. Щоб втримати щастя у своїх руках героям доводиться пройти багато випробовувань та навчитися багато чому один у одного, щоб врезультаті отримати довгоочікуване міцне та справжнє кохання.

Ласкаво прошу до історії. Буду рада кожному, хто розділить цю історію зі мною та з читачами, що вже прочитали та залишилися задоволеними.

СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ 

(тисни)

Анотація:

– Ти хвора? – Гарчить, як скажений бульдог. – На мене щойно вилилось якесь лайно з твого балкону!
– Це не лайно! – Гарчу у відповідь. – Це моя кава… вчорашня… чи позавчорашня!
– Мені начхати, що то було! – Шипить й однією рукою притискає мене до стіни. – Ти зіпсувала мою сорочку!

Хто цей чоловік? Яке він має право вриватися у мою квартиру? Яке я маю право так на нього реагувати?
– Хіба тобі не буде краще без неї?
Пухкі чоловічі губи накривають мої, а долоня владно стискає сідницю.
Батько, мій чоловік! Та цей псих точно диявол!

Історія Регіни з книги “Русалка для Охламона”. Книга є самостійною, можна читати окремо від першої!
 

Мене гризли докори сумління та відгукувався голос розуму. Я занадто вперта, щоб ось так просто відмовитися від поставленої цілі, але не настільки дурна, щоб брати розпечене залізо голими руками. А там не просто гаряче залізо всередині, там вулкан горить і жар його видніється у чорному погляді!

На цих тварин можна дивитися та захоплюватися ними вічно. Ви колись бачили, які вони красиві у звичному для них середовищі? Дикі коні для мене втілення краси, свободи, сили, швидкості, відданості та розуму. Адже коні це просто неймовірно розумні тварини. Ви ніколи не думали над тим, що саме на конях здобували перемоги у війнах, долали великі відстані? Коні виводили вершинка з пустель. Вони відчувають небезпеку й остерігаються її. А відданість… Людям потрібно вчитися її у коней. Він слугуватиме своєму господарю та наполегливо буде йти, поки останні сили його не покинуть й він просто не звалиться з ніг. Адже не дарма про коней згадують у творах, віршах, поемах, піснях.

Озираюся й помічаю на полицях гель для бриття та після, чоловічий парфум, одна зубна щітка, електрична бритва та ще якісь чоловічі дрібниці.

Прекрасно! Ти потрапила в чоловічий барліг. Слідів від жінки не виявлено і було б добре, якби й ти звідси вимелася та чим швидше – тим краще!

А стосовно моїх творчих планів, то на вас чекає новинка 18+. Це буде історія другорядного героя з роману “Скалка в його серці” Карпова Вадима. Ще той смаколик (хі) та зі своїми глобальними таємницями.

Історія з’явиться на букнет після моєї невеличкої відпустки. Підписуйтеся на мене, щоб не пропустити новин.

З любов’ю до кожного.

Ваша Кетрін Вайт!

Оригінал статті на Букнет: “Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"