“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Привіт, привіт!

“СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ”

Ця неймовірна історія звичайно про кохання. На долю Регіни спадає достатньо випробовувань й так само багато щасливих моментів, які кружляють навколо одного чоловіка. Її єдиного та інколи такого нестерпного боса. Неприязнь та практично кінець світу між цими двома переростає у несподіваний та на перший погляд заборонений роман. Щоб втримати щастя у своїх руках героям доводиться пройти багато випробовувань та навчитися багато чому один у одного, щоб врезультаті отримати довгоочікуване міцне та справжнє кохання.

Ласкаво прошу до історії. Буду рада кожному, хто розділить цю історію зі мною та з читачами, що вже прочитали та залишилися задоволеними.

СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ 

(тисни)

Анотація:

– Ти хвора? – Гарчить, як скажений бульдог. – На мене щойно вилилось якесь лайно з твого балкону!
– Це не лайно! – Гарчу у відповідь. – Це моя кава… вчорашня… чи позавчорашня!
– Мені начхати, що то було! – Шипить й однією рукою притискає мене до стіни. – Ти зіпсувала мою сорочку!

Хто цей чоловік? Яке він має право вриватися у мою квартиру? Яке я маю право так на нього реагувати?
– Хіба тобі не буде краще без неї?
Пухкі чоловічі губи накривають мої, а долоня владно стискає сідницю.
Батько, мій чоловік! Та цей псих точно диявол!

Історія Регіни з книги “Русалка для Охламона”. Книга є самостійною, можна читати окремо від першої!
 

Мене гризли докори сумління та відгукувався голос розуму. Я занадто вперта, щоб ось так просто відмовитися від поставленої цілі, але не настільки дурна, щоб брати розпечене залізо голими руками. А там не просто гаряче залізо всередині, там вулкан горить і жар його видніється у чорному погляді!

На цих тварин можна дивитися та захоплюватися ними вічно. Ви колись бачили, які вони красиві у звичному для них середовищі? Дикі коні для мене втілення краси, свободи, сили, швидкості, відданості та розуму. Адже коні це просто неймовірно розумні тварини. Ви ніколи не думали над тим, що саме на конях здобували перемоги у війнах, долали великі відстані? Коні виводили вершинка з пустель. Вони відчувають небезпеку й остерігаються її. А відданість… Людям потрібно вчитися її у коней. Він слугуватиме своєму господарю та наполегливо буде йти, поки останні сили його не покинуть й він просто не звалиться з ніг. Адже не дарма про коней згадують у творах, віршах, поемах, піснях.

Озираюся й помічаю на полицях гель для бриття та після, чоловічий парфум, одна зубна щітка, електрична бритва та ще якісь чоловічі дрібниці.

Прекрасно! Ти потрапила в чоловічий барліг. Слідів від жінки не виявлено і було б добре, якби й ти звідси вимелася та чим швидше – тим краще!

А стосовно моїх творчих планів, то на вас чекає новинка 18+. Це буде історія другорядного героя з роману “Скалка в його серці” Карпова Вадима. Ще той смаколик (хі) та зі своїми глобальними таємницями.

Історія з’явиться на букнет після моєї невеличкої відпустки. Підписуйтеся на мене, щоб не пропустити новин.

З любов’ю до кожного.

Ваша Кетрін Вайт!

Оригінал статті на Букнет: “Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"