“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

“Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Привіт, привіт!

“СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ”

Ця неймовірна історія звичайно про кохання. На долю Регіни спадає достатньо випробовувань й так само багато щасливих моментів, які кружляють навколо одного чоловіка. Її єдиного та інколи такого нестерпного боса. Неприязнь та практично кінець світу між цими двома переростає у несподіваний та на перший погляд заборонений роман. Щоб втримати щастя у своїх руках героям доводиться пройти багато випробовувань та навчитися багато чому один у одного, щоб врезультаті отримати довгоочікуване міцне та справжнє кохання.

Ласкаво прошу до історії. Буду рада кожному, хто розділить цю історію зі мною та з читачами, що вже прочитали та залишилися задоволеними.

СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ 

(тисни)

Анотація:

– Ти хвора? – Гарчить, як скажений бульдог. – На мене щойно вилилось якесь лайно з твого балкону!
– Це не лайно! – Гарчу у відповідь. – Це моя кава… вчорашня… чи позавчорашня!
– Мені начхати, що то було! – Шипить й однією рукою притискає мене до стіни. – Ти зіпсувала мою сорочку!

Хто цей чоловік? Яке він має право вриватися у мою квартиру? Яке я маю право так на нього реагувати?
– Хіба тобі не буде краще без неї?
Пухкі чоловічі губи накривають мої, а долоня владно стискає сідницю.
Батько, мій чоловік! Та цей псих точно диявол!

Історія Регіни з книги “Русалка для Охламона”. Книга є самостійною, можна читати окремо від першої!
 

Мене гризли докори сумління та відгукувався голос розуму. Я занадто вперта, щоб ось так просто відмовитися від поставленої цілі, але не настільки дурна, щоб брати розпечене залізо голими руками. А там не просто гаряче залізо всередині, там вулкан горить і жар його видніється у чорному погляді!

На цих тварин можна дивитися та захоплюватися ними вічно. Ви колись бачили, які вони красиві у звичному для них середовищі? Дикі коні для мене втілення краси, свободи, сили, швидкості, відданості та розуму. Адже коні це просто неймовірно розумні тварини. Ви ніколи не думали над тим, що саме на конях здобували перемоги у війнах, долали великі відстані? Коні виводили вершинка з пустель. Вони відчувають небезпеку й остерігаються її. А відданість… Людям потрібно вчитися її у коней. Він слугуватиме своєму господарю та наполегливо буде йти, поки останні сили його не покинуть й він просто не звалиться з ніг. Адже не дарма про коней згадують у творах, віршах, поемах, піснях.

Озираюся й помічаю на полицях гель для бриття та після, чоловічий парфум, одна зубна щітка, електрична бритва та ще якісь чоловічі дрібниці.

Прекрасно! Ти потрапила в чоловічий барліг. Слідів від жінки не виявлено і було б добре, якби й ти звідси вимелася та чим швидше – тим краще!

А стосовно моїх творчих планів, то на вас чекає новинка 18+. Це буде історія другорядного героя з роману “Скалка в його серці” Карпова Вадима. Ще той смаколик (хі) та зі своїми глобальними таємницями.

Історія з’явиться на букнет після моєї невеличкої відпустки. Підписуйтеся на мене, щоб не пропустити новин.

З любов’ю до кожного.

Ваша Кетрін Вайт!

Оригінал статті на Букнет: “Скалка В Його СерцІ” Завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"