Ситуація, в якій не бажаю опинитися нікому
![Ситуація, в якій не бажаю опинитися нікому Ситуація, в якій не бажаю опинитися нікому](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633542547_682371.jpg)
Ситуація, в якій не бажаю опинитися нікому
Всім привіт!
Підказка — жанр “Сучасна проза, молодіжна проза”
***
— …то що ви вирішили?
Виявляється, лікар вже двічі звернувся до мене з запитанням, а я тільки мовчки дивилася на нього і кліпала очима.
— Я розумію, що це для вас несподіванка, і вам потрібно все добре обдумати, поговорити зі своїм хлопцем, — лагідно, як до малої дитини, звернувся до мене лікар. — Якщо ви залишите дитину, то потрібно буде через два-три тижні прийти і стати на облік, здати всі необхідні аналізи, пройти огляд спеціалістів. У разі, якщо ви вирішите перервати вагітність — довго не відкладайте, приходьте одразу. Чим менший термін, тим легше мине ця процедура для вашого організму. А після дванадцяти тижнів ви взагалі не зможете зробити аборт.
Я механічно кивала, дивлячись чомусь на знімок з УЗД, котрий лежав на столі.
— Хочете взяти його? — лікар посунув клаптик рожевуватого паперу до мене ближче.
— Дякую, — я встала, відчуваючи якусь дивну порожнечу всередині свого тіла. Дивно, у ньому зародилося нове життя, а я почувалася так, немов у мене, навпаки, вийняли якийсь орган, і треба було вчитися жити за новими для себе правилами.
Я вийшла з кабінету. Пройшла повз двох вагітних, які сиділи на кушетці в коридорі, очікуючи своєї черги на прийом. Погляд ковзнув по плакату на протилежній стіні, з якого посміхалося кумедне маля в рожевій шапочці.
Втім, я досі ще до кінця не усвідомлювала катастрофічність ситуації, у яку потрапила. Здавалося, зараз відчиняться двері, лікар визирне зі свого кабінету і скаже, засміявшись: “Ну, як я над вами пожартував? Звісно, ви не вагітні, ідіть далі займайтеся сексом зі своїм викладачем, до нової зустрічі!”
***
Куди мені було йти? Того ж дня мене виписали з лікарні. Адже, як сказала чергова хірургиня, вагітність — це не хвороба, а природній стан.
І я, відчуваючи нудоту, яка вже стала моєю постійною супутницею, побрела через усе місто назад до рідного інституту. Пари тим часом вже закінчилися, але я все одно піднялася до деканату, тягнучи за собою пакет з речами.
Мельник виявився на місці. До того ж, був у кабінеті сам. Сидів за своїм столом і щось друкував на комп’ютері.
Коли двері відчинилися, навіть не одразу зреагував, такий був зосереджений на своєму занятті.
— Добрий день, — привіталася я.
Тільки після цього він повернув голову й поглянув у мій бік.
— А, це ти, — кинув неуважно. — А я саме думав зателефонувати до лікарні, спитати, як ти почуваєшся.
— Дякую, мені вже краще, — я раптом заплакала. Стояла з тим дурним пакетом у руці, а сльози градом котилися з очей, змиваючи туш, залишаючи на щоках брудні патьоки.
Мельник вражено дивився на те, як я ридаю і не можу зупинитися.
— Щось сталося? — в його голосі я нарешті вловила нотки співчуття. — Якісь серйозні проблеми зі здоров’ям? Потрібні гроші? У мене є знайомі в обласній лікарні, якщо треба, можна буде проконсультуватися…
— Я вагітна, — видихнула я. Мої руки тремтіли, коли я дістала з сумочки знімок УЗД і простягнула йому.
— Що це за дурні жарти? — він, як ужалений, зіскочив зі стільця, заходив по тісному кабінету, заклавши за спину руки. — Від кого, від кого, а від тебе я цього точно не чекав! Ти не можеш бути вагітна!
— У мене затримка два тижні, — проказала я, стараючись говорити спокійно, але виходило не дуже.
— Це ще нічого не значить. Може, просто збився цикл.
— І лікар сказав… А от знімок…
Я помітила, як він зблід, обличчя стало напруженим, зовсім чужим, і говорив він, зціпивши зуби та ледве витискаючи крізь них окремі слова.
— І як тобі вистачило нахабства прийти з цим до мене? — він вихопив з моїх пальців злощасний знімок, розірвав на дрібні шматочки та кинув у сміттєву корзину біля столу.
— Але це ваша дитина…
Краще б я цього не казала.
Бо він розмахнулася і відважив мені ляпаса, аж я на мить задихнулася і серце в мене в грудях завмерло, ніби роздумувало — чи продовжувати битися, чи краще зупинитись зовсім.
— Це не може бути моя дитина! — він знову замахнувся, аж я мимоволі зіщулилася й затулила голову руками. Але Мельник не вдарив мене, тільки сердито спитав: — З ким ти там валандалася? Я так і думав, що в тебе ще хтось є, крім мене! Бо ти тільки прикидалася, що хочеш мене, а насправді лише використовувала в своїх цілях! І зараз знову хочеш використати! Говори, хто тобі зробив цю дитину?
— Ніхто, — сказала я, вся обмираючи від такої різкої зміни, що сталася з чоловіком, якого я — ніде правди діти — думала, що кохала. — Я ні з ким ніколи не була… тільки з вами…
— Так, я був у тебе першим, — Мельник кивнув головою, нервово крутячи в пальцях ручку. — Але це ще ні про що не говорить. Ти останнім часом геть охолола до мене, в тебе точно хтось був на стороні!
Мені здавалося, що все це якийсь страшний сон, а я ніяк не можу прокинутися. І, мабуть, через це відчуття нереальності я зробила зовсім нехарактерний для себе тодішньої вчинок — почала йому погрожувати…
***
Мабуть, ви вже здогадалися, про яку книгу йдеться. Якщо так — пишіть відповідь у коментарях. Коли ж не знаєте — є шанс прочитати цю історію зі знижкою 25 відсотків, яка діє тільки сьогодні до кінця дня!
До речі, продовження цієї книги зайняло друге місце у конкурсі “Ніч перед Різдвом”! Друга частина історії є повністю безкоштовною!
А ще сьогодні вийшов новий розділ любовного роману “Служниця”! Не пропустіть, наразі сюжет розвивається дуже непередбачувано, а стосунки героїв нагадують емоційну гойдалку…
Ця пристрасна і романтична історія не залишить байдужим нікого, а ціна по передплаті мінімальна. Після завершення книги її вартість зросте, тож вигідніше придбати роман “Служниця” зараз!
Оригінал статті на Букнет: Ситуація, в якій не бажаю опинитися нікому
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.