Синдром 21 століття, або іншими словами Вигорання!
![Синдром 21 століття, або іншими словами Вигорання! Синдром 21 століття, або іншими словами Вигорання!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1627307806_8864735.jpg)
Синдром 21 століття, або іншими словами Вигорання!
Привіт) Це моє звернення до моїх любих читачів та авторів на платформі) На даний час я переживаю емоційне вигорання. Зі мною таке уже вдруге, тому надіюсь на Ваше розуміння!)
Що ж це таке? Хіба існує емоційне вигорання?
Робота все менше вас тішить, а дратівливість і відчуття стресу ростуть? Ви відчуваєте себе втомленим весь час?
Вам важко пережити звичайний робочий день, навіть коли все йде за планом?
Вас жахає кожен ранок, і це відчуття не минає після вихідних?
Ви не впевнені у своїй здатності виконувати роботу, навіть якщо ви завжди робили її добре? Ви працюєте все важче й важче, але досягаєте менше?
Ваша продуктивність значно знизилась, а з нею й віра у себе?
Можливо, на початку вашої кар’єри ви отримували задоволення від роботи з людьми або взаємодії з клієнтами. Але тепер ви відчуваєте злість та роздратування через них?
Робота вас більше не приваблює й іноді лякає?
Якщо ви відповіли ствердно на поставлені запитання, то скоріш за все вас наздогнало ЕМОЦІЙНЕ ВИГОРАННЯ.
Що спричиняє стан емоційного вигорання?
Тривала робота в напруженому темпі
високі навантаження, зокрема емоційні
важкий колектив і контингент людей
відсутність належної винагороди за роботу
криза цінностей
Що ж робити в цьому випадку?
Узяти перерву: найочевидніший, але дієвий варіант. Емоційне вигорання – це, перш за все, виснаження. Інтелектуальне, емоційне та фізичне. Навіть якщо у вас досить ненапружена сидяча робота, щоденна рутина без світла в кінці тунелю може призвести до вигорання. Навіть якщо ви обожнюєте свою роботу і щоранку прокидаєтеся з думками про неї, перерва потрібна всім. Повноцінна активна відпустка може допомогти
Так-так! Моє життя підкинуло трохи дивних ситуацій. Я занадто останні днів хвилювалася та переживала. І тепер моя Муза трішки бунтує) Тягнуся до клавіатури, а писати не можу) Впродовж останніх днів я не спілкувалася з людьми у соцмережах та нічого не писала. Зараз пишу Вам про це аби Ви могли трішечки зрозуміти, чому не появляться оновлення твору. Кажу відразу, що через днів два-три я зроблю чимало зусиль, щоб знову повернутися та радувати своїх любих та найкращих читачів, адже мені приємно бачити, що є ті, хто читає та коментує. Щиро хотіла поділитися з причиною.
Прошу не відкладати книгу з бібліотеку, бо зовсім скоро з’явиться продовження. Муза трішки відпочине та і я прийду нарешті до себе.
Наступний розділ буде від Максима, я уже планую, проте мені трішки потрібно зібратися до купи (+_+)
Дякую за розуміння!)
Ваша Джессіка)
Оригінал статті на Букнет: Синдром 21 століття, або іншими словами Вигорання!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.