Серія постерів Kyiv Posters стала частиною архіву швейцарського музею дизайну

Серія постерів Kyiv Posters стала частиною архіву швейцарського музею дизайну

Колекція Kyiv Posters, до якої увійшли роботи відомих сучасних українських дизайнерів та ілюстраторів, стала частиною колекції плакатів Museum für Gestaltung у Цюриху. Про це Читомо повідомили організатори  виставки.

До серії входять 14 плакатів, кожен з яких розповідає унікальну історію Києва через призму сприйняття дизайнера чи ілюстратора. Кураторка Ольга Протасова запросила відомих українських креативників зобразити Київ через типографію, архітектуру, декор, поєднання кольорів, символіку та власне бачення. Спеціальний проєкт Kyiv Posters привернув увагу кураторів із Museum für Gestaltung, які запропонували додати київські постери до зібрання музею. 

 

Зібрання музею має назву «Колекція плакатів Цюрихського музею мистецтв» наразі налічує понад 380 000 плакатів. Вони потенційно можуть бути показані на змінній виставці або передані у тимчасове користування іншим музеям Швейцарії. Також їх можна побачити на сайті музею.

 

«Проєкт створений у воєнний час спеціально для першого проведення Kyiv Design Week, мабуть, саме тому куратори музею дизайну звернули на нього особливу увагу», — додає Анастасія Білецька, кураторка Kyiv Design Week.

 

 

Музей дизайну Цюриха входить до інфраструктури Цюрихського університету мистецтв. Це установа, присвячена дизайну, візуальній комунікації та прикладному мистецтву. Його місія полягає у збереженні та демонстрації впливу дизайну на культуру та суспільство. Відомий своєю колекцією плакатів, музей містить різноманітні історичні та сучасні плакати, і є цінним ресурсом як для дослідників, так і для ентузіастів дизайну.

 

Як повідомлялося, у 2023 році ці постери представили під час Kyiv design week в межах програми Zurich Design Weeks в галереї Томаса Курера в Цюриху та в київському просторі Mac Paw Space.

 

 

Зображення: kyivdesignweek

Оригінал статті на Suspilne: Серія постерів Kyiv Posters стала частиною архіву швейцарського музею дизайну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"