Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Оголосили переможців Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, серед них — троє мешканців з росії. Результати опублікували на сайті премії. 

Зокрема це Лєв Усіскін, Татьяна Хохріна та Грігорій Рязькій. 

 

Крім росіян, переможцями також стали громадяни з України, США, Німеччини. 

 

У соціальних мережах одесити розпочали обурюватися участю представників країни-агресора в українському конкурсі.

 

«Поки росіяни нас убивають, поки вони знищують Миколаїв, аби підібратися ближче до Одеси, поки люди з Одещини щодня потерпають від ракетних ударів, на Базарній кажуть, що “это другое”. Я чесно погуглила цих росіян і не знайшла ніяких їхніх заяв чи протестів проти війни», — написала одеська правозахисниця Євгенія Генова.

Одеська міжнародна літературна премія імені Ісаака Бабеля «покликана виявляти та підтримувати кращі зразки сучасної художньої словесності в жанрі оповідання (новели), написаного російською мовою як в Україні, так і в інших країнах світу»

 

Основним критерієм відбору творів на здобуття премії, за словами Ісаака Бабеля, має бути «тиранія смаку».

 

Як зазначають на сайті, премія передбачає просвітницькі й освітні аспекти та спрямована на створення нового культурного контексту в житті міста, вона має стати інноваційним творчим майданчиком і претендувати на формування естетичних та мистецьких уподобань сучасного суспільства. 

 

Нагадаємо, що раніше в Італії український письменник Борис Херсонський виступив  на сцені спільно з російським письменником Сєргєєм Гандлєвським.

 

Як відомо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович опублікував розмову з російським письменником Дмітрієм Биковим.

Оригінал статті на Suspilne: Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"