Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Оголосили переможців Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, серед них — троє мешканців з росії. Результати опублікували на сайті премії. 

Зокрема це Лєв Усіскін, Татьяна Хохріна та Грігорій Рязькій. 

 

Крім росіян, переможцями також стали громадяни з України, США, Німеччини. 

 

У соціальних мережах одесити розпочали обурюватися участю представників країни-агресора в українському конкурсі.

 

«Поки росіяни нас убивають, поки вони знищують Миколаїв, аби підібратися ближче до Одеси, поки люди з Одещини щодня потерпають від ракетних ударів, на Базарній кажуть, що “это другое”. Я чесно погуглила цих росіян і не знайшла ніяких їхніх заяв чи протестів проти війни», — написала одеська правозахисниця Євгенія Генова.

Одеська міжнародна літературна премія імені Ісаака Бабеля «покликана виявляти та підтримувати кращі зразки сучасної художньої словесності в жанрі оповідання (новели), написаного російською мовою як в Україні, так і в інших країнах світу»

 

Основним критерієм відбору творів на здобуття премії, за словами Ісаака Бабеля, має бути «тиранія смаку».

 

Як зазначають на сайті, премія передбачає просвітницькі й освітні аспекти та спрямована на створення нового культурного контексту в житті міста, вона має стати інноваційним творчим майданчиком і претендувати на формування естетичних та мистецьких уподобань сучасного суспільства. 

 

Нагадаємо, що раніше в Італії український письменник Борис Херсонський виступив  на сцені спільно з російським письменником Сєргєєм Гандлєвським.

 

Як відомо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович опублікував розмову з російським письменником Дмітрієм Биковим.

Оригінал статті на Suspilne: Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"