Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Оголосили переможців Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, серед них — троє мешканців з росії. Результати опублікували на сайті премії. 

Зокрема це Лєв Усіскін, Татьяна Хохріна та Грігорій Рязькій. 

 

Крім росіян, переможцями також стали громадяни з України, США, Німеччини. 

 

У соціальних мережах одесити розпочали обурюватися участю представників країни-агресора в українському конкурсі.

 

«Поки росіяни нас убивають, поки вони знищують Миколаїв, аби підібратися ближче до Одеси, поки люди з Одещини щодня потерпають від ракетних ударів, на Базарній кажуть, що “это другое”. Я чесно погуглила цих росіян і не знайшла ніяких їхніх заяв чи протестів проти війни», — написала одеська правозахисниця Євгенія Генова.

Одеська міжнародна літературна премія імені Ісаака Бабеля «покликана виявляти та підтримувати кращі зразки сучасної художньої словесності в жанрі оповідання (новели), написаного російською мовою як в Україні, так і в інших країнах світу»

 

Основним критерієм відбору творів на здобуття премії, за словами Ісаака Бабеля, має бути «тиранія смаку».

 

Як зазначають на сайті, премія передбачає просвітницькі й освітні аспекти та спрямована на створення нового культурного контексту в житті міста, вона має стати інноваційним творчим майданчиком і претендувати на формування естетичних та мистецьких уподобань сучасного суспільства. 

 

Нагадаємо, що раніше в Італії український письменник Борис Херсонський виступив  на сцені спільно з російським письменником Сєргєєм Гандлєвським.

 

Як відомо, радник голови Офісу президента Олексій Арестович опублікував розмову з російським письменником Дмітрієм Биковим.

Оригінал статті на Suspilne: Серед переможців української премії імені Бабеля — росіяни

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"