Сербський письменник Владимир Арсенієвич привіз в Україну гуманітарну допомогу

Сербський письменник Владимир Арсенієвич привіз в Україну гуманітарну допомогу

Сербський письменник Владимир Арсенієвич приїхав в Україну, щоб допомагати під час війни. Про це повідомляють письменники Андрій Любка та Сергій Жадан у своїх Facebook. 

 

«Він приїхав в Україну цієї ночі, щоб доставити гуманітарну допомогу для Харківської дитячої лікарні. Сьогодні ми разом вирушаємо в дорогу, щоб доставити цей вантаж у Харків. Цю допомогу він і його однодумці збирали в Белграді, солідаризуючись у такий спосіб з Україною. Знайте, що є і таки серби, знайте, що є і така Сербія!», написав Андрій Любка. 

 

Сергій Жадан зазначає, що Андрій Любка та Владимир Арсенієвич пригнали для Харківщини дві машини швидкої допомоги від «Комітету медичної допомоги в Закарпатті». Одну машину для Дергачівської районної лікарні, іншу для Близнюківської.

 

«Одну машину закарпатці напакували медичною допомогою для Близнюківської громади, іншу Владимир навантажив памперсами, дитячим харчуванням та апаратом ШВЛ для Харківської обласної дитячої лікарні. Одне слово дуже доречна, актуальна й необхідна допомога», написав Жадан. 

 

У 2019 році в українському видавництві ХХІ вийшла книжка Владимир Арсенієвича «У трюмі», яка розповідає про війну в Югославії.

 

«Арсенієвич пережив війну, тому він знає, яка це трагедія для людей. Саме тому він збирав гуманітарну допомогу в Сербії (розумієте, яка там ситуація і яку хвилю гейту він пережив) і привіз її в дитячу лікарню Харкова», додав Любка. 

 

Владимир Арсенієвич — сербський письменник, перекладач із англійської, публіцист і засновник впливової літературної агенції «ККО- КО-ОИ». За роман «У трюмі» був нагороджений найважливішою сербською літературною відзнакою — премією часопису «НІН». 

 

Нагадаємо, що український письменник, поет і музикант Сергій Жадан став людиною року за версією польського видання Gazeta Wyborcza. 

 

 

Чільне фото: фейсбук Сергія Жадана

Оригінал статті на Suspilne: Сербський письменник Владимир Арсенієвич привіз в Україну гуманітарну допомогу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"