Сенс у моїх книгах
![Сенс у моїх книгах Сенс у моїх книгах](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1654251295_8894674.png)
Сенс у моїх книгах
У своїх книгах я не тільки розкриваю тему глибоких та щирих почуттів кохання, які попри всі негаразди, виявляються сильнішими та настирливо противостоять зовнішньому світу, а й соціальні проблеми. На жаль, у світі якому ми живемо багато насилля, залежності, самотності, депресії… Зазвичай ми закриваємося в собі та не можемо прийняти ту ситуацію, яка сталася в минулому та боїмося розказати комусь, боячись осуду.
Оригінал статті на Букнет: Сенс у моїх книгах
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.