Свято продовжується! Анонс!

Свято продовжується! Анонс!

Свято продовжується! Анонс!

 

Для початку вітаю всіх з прийдешніми святами, нехай всі негаразди залишаться за плечима й у двері стукає тільки радість та щастя.

Ну, а я до Вас з анонсом. Вже 8.01 ми повернемося в засніжені гори до Тріумфу. Правда з новими героями та історією. Ідея виникла в мене під час перебування в лікарні (я про вакцинацію) тому я відразу вирішила знайти співавтора і написати веселу історію про Ксеню. 

До речі головні герої теж лікарі, тільки ветеринари:)

Гарний та святковий настрій автори обіцяють.

До речі, як думаєте, з ким я написала історію?

 

Шматочок для апетиту:

«Шановний Вадиме Івановичу, хочу донести до вашого відома, що від сьогоднішнього дня ми з вами чужі люди. Я взагалі не можу зрозуміти, як я цілих п’ять років терпіла такого козла, як ти. З повагою Ксеня Мартинівна.»

– Як? – віддаю ноут подрузі, яка злісно блискає очима.

– Шановний? З повагою? Серйозно! Ні, так не піде, я зараз сама напишу.

Видирає з моїх рук ноут, вмощується на кріслі, навіть рукави чорного гольфа закочує до ліктів і потерши долоні одна об одну приступає до роботи.

Десять хвилин щось натхненно пише – видаляє, потім знову пише, і нарешті нагороджує мене честю побачити шедевр.

«Сподіваюся ти зараз гризеш собі коліна, козел. Не підходить до мене ближче ніж на метр, бо вирву причандали й підсмажу яєчню. Сподіваюся твоя блондиночка нагородить тебе не одною зірочкою. Не смій мені дзвонити, козел!

Вже не твоя Ксюня».

 

Ксюня буде відриватися на повну, не пропустіть!

 

Будемо раді бачити Вас серед наших читачів

Ваша Каміла і…

 

Оригінал статті на Букнет: Свято продовжується! Анонс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"