Свято продовжується! Анонс!

Свято продовжується! Анонс!

Свято продовжується! Анонс!

 

Для початку вітаю всіх з прийдешніми святами, нехай всі негаразди залишаться за плечима й у двері стукає тільки радість та щастя.

Ну, а я до Вас з анонсом. Вже 8.01 ми повернемося в засніжені гори до Тріумфу. Правда з новими героями та історією. Ідея виникла в мене під час перебування в лікарні (я про вакцинацію) тому я відразу вирішила знайти співавтора і написати веселу історію про Ксеню. 

До речі головні герої теж лікарі, тільки ветеринари:)

Гарний та святковий настрій автори обіцяють.

До речі, як думаєте, з ким я написала історію?

 

Шматочок для апетиту:

«Шановний Вадиме Івановичу, хочу донести до вашого відома, що від сьогоднішнього дня ми з вами чужі люди. Я взагалі не можу зрозуміти, як я цілих п’ять років терпіла такого козла, як ти. З повагою Ксеня Мартинівна.»

– Як? – віддаю ноут подрузі, яка злісно блискає очима.

– Шановний? З повагою? Серйозно! Ні, так не піде, я зараз сама напишу.

Видирає з моїх рук ноут, вмощується на кріслі, навіть рукави чорного гольфа закочує до ліктів і потерши долоні одна об одну приступає до роботи.

Десять хвилин щось натхненно пише – видаляє, потім знову пише, і нарешті нагороджує мене честю побачити шедевр.

«Сподіваюся ти зараз гризеш собі коліна, козел. Не підходить до мене ближче ніж на метр, бо вирву причандали й підсмажу яєчню. Сподіваюся твоя блондиночка нагородить тебе не одною зірочкою. Не смій мені дзвонити, козел!

Вже не твоя Ксюня».

 

Ксюня буде відриватися на повну, не пропустіть!

 

Будемо раді бачити Вас серед наших читачів

Ваша Каміла і…

 

Оригінал статті на Букнет: Свято продовжується! Анонс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"