Саме той. Саме для неї. Знижка 25%

Саме той. Саме для неї.  Знижка 25%

Саме той. Саме для неї. Знижка 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЛИШЕ СЬОГОДНІ ЗНИЖКА 25% НА КНИГУ «САМЕ ТОЙ»

Уривок:
«— Вже пізно. Я маю йти. — Вона намагалась втекти не від поцілунку, не від Макса, а від своїх почуттів, які він у ній пробуджував. Тих почуттів, від яких вона відреклася. Вона дала собі обіцянку, що ніхто не увійде до її розміреного та спокійного життя, яке вона сама собі створила. Ніхто не повинен був порушувати її звичного життя і до цих пір у неї виходило нікого у нього не пускати. Але… з’явився Макс і усе пішло у іншому напрямку. Він порушив її спокій. Він нагадав про те, що вона жінка, бажана і неповторна. Проте, вона добре знала, які чоловіки насправді. Вона не допустить, щоб її життям знову розпоряджались інші. З неї досить.

— Чому ти вирішив, що я не хочу?

— Ти не розповіла про наше знайомство батькам. Гадаю, цим все сказано. — Знервовано усміхнувшись і знизивши плечима, підсумував він.

— Я не хотіла тебе цим образити. І наша зустріч, багато що мені дала. — Її зізнання йшло від самої глибини душі, вона хотіла, щоб він знав, що вона відчуває. — Я казала тобі, що діло в мені і це правда. Я не сказала батькам про тебе лише тому, що не знала чи взагалі тебе знову побачу. Особливо після нашої останньої зустрічі.

Він був вражений її щирим зізнанням. Макс знав, як їй важко дається ця розмова.

— Чому ти так вирішила?

— Бо так влаштовані чоловіки. — Криво усміхнувшись, вона приховувала сльози.

— Тобто ти хочеш сказати, що одна маленька сварка, або непорозуміння і чоловік тікає?!

— А хіба ні?! — вона розвела руки.

— Ні. Ну принаймні, я не такий. — Його шокувало її бачення чоловіка.

— Усі спочатку так кажуть. — Вона не хотіла сперечатись, тому додала: — Максе, я хочу вірити, що може бути усе інакше у стосунках і я знаю, що так воно і є. Зараз я говорю про своїх батьків. Але для себе я усе вирішила. Зараз я не хочу обговорювати сутність чоловіків.

Макса дивувало і ображало те, що вона сумнівається, що він говорить правду. Але розуміючи те, що її серце отримувало занадто багато болю і її віра у чоловіків вичерпалась, він не продовжив цієї розмови, а запитав:

— А що ти хочеш?

— Поцілувати тебе. — Тільки зараз вона зрозуміла, що сказала це в голос.

— Мелісо… Сонце. — Він підійшов у притул і чекав на її діє, боячись наполохати її.

Дівчина дивилась у його очі, які заспокоювали її і водночас наповнювали пристрастю. Зробивши один лише крок, вона опинилась у полоні його рук. Поклавши на груди Макса руки, вона почула, як швидко калатає його серце, змішуючись з її власним серцебиттям. Відчуваючи тепло її рук, він затамував подих і чекав подальших дій від своєї спокусниці. Декілька довгих секунд вони просто мовчали і дивились одне на одного. Мить до поцілунку ні з чим не порівняти. Це нетерплячисть і водночас бажання зупинити мить. У цій хвилині так багато усього: погляди, дихання, серцебиття – усе тіло говорить за них. Це випробування на силу духу.

Макс голосно ковтнув, порушивши тишу. Меліса усміхнулась ледь помітно і її руки перемістились на його шию. Її пальчики обережно грались його волоссям на потилиці, іноді стискаючи їх у жменці, цим самим зводячи Макса з розуму. Його очі загорілись, губи вимагали її губ. Він притиснув її тіло до свого, обводячи руками її талію. Пальці погладжували її поперек, а дихання обпікало обличчя. Вона випробовувала його чоловіче терпіння і ця гра йому подобалась. Ця жінка нібито знала, чого він бажає. Його хвилював кожен дотик Меліси, усмішка, вигин та неймовірний аромат її тіла.

Мелісі кортіло запам’ятати цю мить. Викарбувати її у пам’яті і заховати глибоко у душі. І коли вона залишиться одна – вона буде відчиняти цю скриньку зі спогадами і тішитись ними. Ця мить лише їхня. Лише його і її. Вона мала повне право, мати такій спогад – спогад який буде називатись Макс. Але зараз, ця мить реальна, як він і вона, тому Меліса просякала кожною клітинкою свого єства у дивовижному чоловікові, на ім’я Макс.

Роман, який подарує віру у те, що справжнє кохання існує… і саме той.

О-о-о… і ще одне – скоро СПЕКОТНА НОВИНКА
 «ІСАЯ. РЕВАНШ»

ЗАПРОШУЮ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА, ЩОБ НЕ ПРОГАВИТИ НОВИНКИ, ЗНИЖКИ ТА ОНОВЛЕННЯ.

СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.

Моя сторінка в ІНСТАГРАМ

Моя група в ФЕЙСБУК

Моя сторінка ФЕЙСБУК
 

Оригінал статті на Букнет: Саме той. Саме для неї. Знижка 25%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"