Сага про князя Кия, або новий погляд на історію

Сага про князя Кия, або новий погляд на історію

Сага про князя Кия, або новий погляд на історію

Вітаю, і хочу поділитись своїм першим романом, над яким я працюю. Спочатку він планувався як науково-популярна книга, в якій легендарний князь Кий, подавався як лицар свого сучасника, знаменитого короля Артура, якого в середньовічних лицарських романах називали Кеєм, керуючим двором легендарного короля, в сім’ї якого Артур виховувався. Однак на цьому сайті публікуються тільки романи, але нічого, хоча жаль, що не можна публікувати щось подібне. Адже впевнений, що в Україні багато талановитих людей в області гуманітарних і природничих наук, котрі могли б озвучити свої ідеї, теорії та гіпотези, у книзі. Однак почнемо із книги. Події будуть відбуватись в епоху переселення народів. Так тут будуть присутні і Артур, і знаменитий Мерлін, ну і звичайно наш князь Кий. У ньому до речі буде показано де насправді могло розташовуватись ще одне поселення, яке заложив наш князь, городище Київець . Але спершу в розповіді буде йтися про його батька. В середньовічних лицарських романах батьком сера Кея називають лицарем Ектором, тоді як у ранніх легендах кельтів Уельсу, котрі виникли на декілька століть раніше романів, його звуть Кінір Кейнварвог. І був він одним володарем одного із ранньо кельтських королівств Британії. І Кея там називають Кай. Але ім’я Кінір є грецьке, а не кельтське, тож я зробив його греком, тоді як мати Кия буде слов’янкою та ще й рідною сестрою київського князя Богдана Гатили, якого називали Аттилою гуном, і який володів величезною імперією від Волги до Рейну, до якої входила і Британія (тут відсилка до роману Івана Білика меч Арея). Але все по порядку.

Події роману розгортаються в епоху переселення народів. Воєвода дружини київського князя Богдана Гатили ( він же Аттила), напівгрек, напіврус за походженням, Кінір прибуває до Британії на чолі війської дружини, котру послав на допомогу королю Вортігерну князь Гатило. Поряд з ним прибуває і його жона Миловидна, рідна сестра Гатили. На острові йому доведеться воювати з ірландськими піратами, жорстоким тираном Вортігерном та саксонськими загарбниками, стати королем і познайомитись з останнім із римлян Британії Аврелієм Амвросієм, бардом та провидцем Міррідіном Емрісом, якого пізніше назвуть Мерліном та воєначальником Утером Верховним драконом (Пендрагоном), майбутнім батьком легендарного короля Артура.

Я сподіваюся він вам сподобається.

 

Оригінал статті на Букнет: Сага про князя Кия, або новий погляд на історію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"