Рік тому я сказала… А, що зробила?
![Рік тому я сказала… А, що зробила? Рік тому я сказала… А, що зробила?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590783511_3866781.jpg)
Рік тому я сказала… А, що зробила?
Привіт.
«Не вірю в здійснення бажань, але щиро вірю в досягнення цілей. Щоб щось відбулося, або щось отримати, необхідно робити для цього конкретні дії. Інакше, скільки не загадуй… Але мріяти, звісно, можна й треба. То ж і я помрію разом з вами.
Спробую поставити ціль за наступний рік написати не менше 5 книг, у кожної з яких буде мінімум 200 бібліотек, а краще набагато більше. Хоча б 2 з них щоб попали в бестселери. Але то цифри. А понад усе ( на цьому порталі) хочеться знайти якнайбільше щирих читачів, з якими в нас буде взаєморозуміння. Які будуть сприймати мої твори саме так, як я це задумала і підтримувати мене. Надзвичайно ціную таких людей. Саме для них хочеться старатися. Коли бачиш, що когось зворушує, спонукає до роздумів, радує те, що пишеш – це найбільша радість. Навіть більша за заробіток. Дякую за такий цікавий блог. Всім успіхів і досягнення цілей.»
Так, ось… Що ж з цього вдалося? Не буду довго хвалитися, бо немає чогось надзвичайного. Але коротко розповім.
Тож я таки написала за той рік 5 романів і ще 2 оповідання. Правда, два романи з 5 мають менше, ніж 200 бібліотек, зате деякі набагато більше. Всі платні книги хоч по трошки побували у бестселерах.
Але, найбільше радію, що знаходжу тут все більше людей, які з задоволенням читають мої історії, підтримують різними способами. З деким навіть спілкуємося особисто через соц. мережу. Дуже-дуже вдячна усім цим читачам, а також авторам, які помагають добрим словом.
Вчора закінчила викладати слр
«Повне життя, чи наполовину?»
Але завдяки підтримці читачів і декого з рідних не припиняю працювати. Скоро знову розповім про новинку. То буде десятий мій любовний роман.
Бажаю усім, хай мрії перетворюються в плани, а тоді стають реальністю. Не бійтеся мріяти і ставити реалістичні цілі, багато чого в наших силах.
При нагоді щиро запрошую долучатися до
моїх підписників і додавати до бібліотеки книги, які ще не читали. Можливо, котрась з моїх історій вас зацікавить.
Нагадую, що сьогодні діють гарні знижки аж на два мої романи
«Красуня і Чудовисько 2» та
«Особлива пацієнтка»
Всім бажаю чудового дня і багато сил для здійснення задуманого.
З любов’ю, Лана Іссан
Оригінал статті на Букнет: Рік тому я сказала… А, що зробила?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.