Рік тому я сказала… А, що зробила?

Рік тому я сказала… А, що зробила?

Рік тому я сказала… А, що зробила?

Привіт.

 

  «Не вірю в здійснення бажань, але щиро вірю в досягнення цілей. Щоб щось відбулося, або щось отримати, необхідно робити для цього конкретні дії. Інакше, скільки не загадуй… Але мріяти, звісно, можна й треба. То ж і я помрію разом з вами.

   Спробую поставити ціль за наступний рік написати не менше 5 книг, у кожної з яких буде мінімум 200 бібліотек, а краще набагато більше. Хоча б 2 з них щоб попали в бестселери. Але то цифри. А понад усе ( на цьому порталі) хочеться знайти якнайбільше щирих читачів, з якими в нас буде взаєморозуміння. Які будуть сприймати мої твори саме так, як я це задумала і підтримувати мене. Надзвичайно ціную таких людей. Саме для них хочеться старатися. Коли бачиш, що когось зворушує, спонукає до роздумів, радує те, що пишеш – це найбільша радість. Навіть більша за заробіток. Дякую за такий цікавий блог. Всім успіхів і досягнення цілей.»

  Так, ось… Що ж з цього вдалося? Не буду довго хвалитися, бо немає чогось надзвичайного. Але коротко розповім.

  Тож я таки написала за той рік 5 романів і ще 2 оповідання. Правда, два романи з 5 мають менше, ніж 200 бібліотек, зате деякі набагато більше. Всі платні книги хоч по трошки побували у бестселерах.

  Але, найбільше радію, що знаходжу тут все більше людей, які з задоволенням читають мої історії, підтримують різними способами. З деким навіть спілкуємося особисто через соц. мережу. Дуже-дуже вдячна усім цим читачам, а також авторам, які помагають добрим словом.

Вчора закінчила викладати слр

  «Повне життя, чи наполовину?»

Але завдяки підтримці читачів і декого з рідних не припиняю працювати. Скоро знову розповім про новинку. То буде десятий мій любовний роман.

  Бажаю усім, хай мрії перетворюються в плани, а тоді стають реальністю. Не бійтеся мріяти і ставити реалістичні цілі, багато чого в наших силах.

  При нагоді щиро запрошую долучатися до

моїх підписників і додавати до бібліотеки книги, які ще не читали. Можливо, котрась з моїх історій вас зацікавить.

  Нагадую, що сьогодні діють гарні знижки аж на два мої романи

«Красуня і Чудовисько 2»  та

«Особлива пацієнтка»

  Всім бажаю чудового дня і багато сил для здійснення задуманого.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Рік тому я сказала… А, що зробила?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Скоро…Безодня

Доброго вечора шановні читачі:)

 

  Як я і говорила скоро побачить світ перша книга дилогії “Безодня”

Перша книга буде безкоштовною

Я багато розповідала про історію у своїй групі у Фб, і як ви пам’ятаєте

Новинка! Вже Скоро! “ПарІ Прийнято”

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Доки ми йдемо впевнено до хепі енду  “ВИКЛИК КИНУТО”та вболіваємо за Джесс та Деймона, – ще один красунчик та красуня, готується до дахозносної історії… І це не за горами!!!
 

Знайомтеся

Наперекір упередженням. Знижка

Вітаю, любі друзі!

Сьогодні діє знижка на історію “Наперекір упередженням” з циклу  “Кохання всупереч витівкам долі” 

У тексті є:від ненависті до кохання, нестримні почуття, брат нареченого

Також

З’явився довгий список міжнародного літературного конкурсу «Крилатий Лев»

Журі Шостого міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» оголосило довгий список претендентів. Про це повідомляє «Українська літературна газета».
До переліку потр

В Росії помер поет, автор спогадів про Ахматову Анатолій Найман

У Москві помер поет, перекладач, есеїст, автор спогадів про Ахматову Анатолій Найман. Як пише currenttime.tv, про це повідомила у фейсбуці його прийомна дочка, журналістка Ганна Нарінська. Найманові бул

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"