Рік на сайті Букнет

Рік на сайті Букнет

Рік на сайті Букнет

Всім привіт. Мені не віриться, що вже пройшов рік як я знаходжусь на платформі Букнет. Отже підвожу підсумки цього року.

На сьогоднішній день я вже маю на своїй сторінці одинадцять книг. І на цьому зупинятись не збираюсь. Хоча згодом часу у мене стане мене. Та все-одно буду писати по можливості.

Коли ж я почала писати другу книгу, вирішила розповісти всім знайомим про своє захоплення, написавши пост на своїй сторінці у Фейсбуці. До цього ніхто не знав, що я пишу книжки. Одна знайома (одногрупниця) написала “Оце круто розписала аж самій захотілось завітать і подивиться шо і до чого”. Скажу вам, коли цей коментар читала, то аж очі різало так сказати. Від того, що вона пише суржиком (так і говорить). Але все ж приємно, що вона написала такий коментар. Але, що цікаве. Ця дівчина веде блог на YouTube і контент у неї звісно такий собі. Я їй про це написала, дала їй декілька рекомендацій. І коли вона подивилась мою сторінку на Букнеті, то зробила таку скажемо так відповідь. Дала мені декілька рекомендацій. Чесно смішно стало. Бо я написала по ділу. Що треба не читати книгу, а на декілька секунд підглянути у неї (вона реально читала її). Потім у відео з’являвся її син і вона відійшла на три хвилини, коли відео було здається від сили п’ять хвилин. І ще щось не пам’ятаю точно. А вона мені відповіла, що типу зміни аватарку, бо виглядаєш як дитина і все.

А, до цього я розповіла, що пишу книжки своїм батькам. Мама запитала у якому жанрі я пишу. Я сказала, що тільки любовні романи. Мама сказала “Я тебе підтримую, але читати не буду, бо мені подобається зовсім інший жанр”, сестра сказала те саме. А бабуся читає і каже, типу “Я вже прочитала цю книгу, коли буде продовження цієї книги?” адже пишу трилогію, яку бабуся і читає. Чесно дуже приємно.

Думаю вам ще розповісти про плани на цей рік і на наступний, адже не знаю скільки мені знадобиться часу, щоб написати нові книги.

І так, спершу хочу сказати, що допишу трилогію “Ти тільки моя” (постараюсь дописати до осені). Друге допишу книгу “Завжди любитиму тебе”. Третє, я робила анонс майбутньої книги ще у минулому році. Так от, постараюсь її написати і восени вже викладати її. Книга називається “Наречена”. Анотації до книг є у відео.

І ще хочу додати, що завдяки платформі Букнет, я стала більш комунікабельною. Раніше, коли була маленька була дуже комунікабельною. Та коли пішла до школи, то замкнулась у собі. А точніше, пішла до школи інтернат для дітей з інвалідністю. Була комунікабельною. А потім мене перевели батьки у іншу школу (була на це причина), то замкнулась у собі. Але зараз я знову вже відкрита для спілкування.

Заради цьому сайту я знайшла себе, і займаюсь справою, яка мені дійсно подобається.

Напевно це все. Дякую, що дочитали до кінця.

Запрошую завітати на мою сторінку для прочитання книг. Завжди рада новим читачам і підписникам.

Оригінал статті на Букнет: Рік на сайті Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"