Рік на сайті Букнет
![Рік на сайті Букнет Рік на сайті Букнет](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633673951_8387662.jpg)
Рік на сайті Букнет
Всім привіт. Мені не віриться, що вже пройшов рік як я знаходжусь на платформі Букнет. Отже підвожу підсумки цього року.
На сьогоднішній день я вже маю на своїй сторінці одинадцять книг. І на цьому зупинятись не збираюсь. Хоча згодом часу у мене стане мене. Та все-одно буду писати по можливості.
Коли ж я почала писати другу книгу, вирішила розповісти всім знайомим про своє захоплення, написавши пост на своїй сторінці у Фейсбуці. До цього ніхто не знав, що я пишу книжки. Одна знайома (одногрупниця) написала “Оце круто розписала аж самій захотілось завітать і подивиться шо і до чого”. Скажу вам, коли цей коментар читала, то аж очі різало так сказати. Від того, що вона пише суржиком (так і говорить). Але все ж приємно, що вона написала такий коментар. Але, що цікаве. Ця дівчина веде блог на YouTube і контент у неї звісно такий собі. Я їй про це написала, дала їй декілька рекомендацій. І коли вона подивилась мою сторінку на Букнеті, то зробила таку скажемо так відповідь. Дала мені декілька рекомендацій. Чесно смішно стало. Бо я написала по ділу. Що треба не читати книгу, а на декілька секунд підглянути у неї (вона реально читала її). Потім у відео з’являвся її син і вона відійшла на три хвилини, коли відео було здається від сили п’ять хвилин. І ще щось не пам’ятаю точно. А вона мені відповіла, що типу зміни аватарку, бо виглядаєш як дитина і все.
А, до цього я розповіла, що пишу книжки своїм батькам. Мама запитала у якому жанрі я пишу. Я сказала, що тільки любовні романи. Мама сказала “Я тебе підтримую, але читати не буду, бо мені подобається зовсім інший жанр”, сестра сказала те саме. А бабуся читає і каже, типу “Я вже прочитала цю книгу, коли буде продовження цієї книги?” адже пишу трилогію, яку бабуся і читає. Чесно дуже приємно.
Думаю вам ще розповісти про плани на цей рік і на наступний, адже не знаю скільки мені знадобиться часу, щоб написати нові книги.
І так, спершу хочу сказати, що допишу трилогію “Ти тільки моя” (постараюсь дописати до осені). Друге допишу книгу “Завжди любитиму тебе”. Третє, я робила анонс майбутньої книги ще у минулому році. Так от, постараюсь її написати і восени вже викладати її. Книга називається “Наречена”. Анотації до книг є у відео.
І ще хочу додати, що завдяки платформі Букнет, я стала більш комунікабельною. Раніше, коли була маленька була дуже комунікабельною. Та коли пішла до школи, то замкнулась у собі. А точніше, пішла до школи інтернат для дітей з інвалідністю. Була комунікабельною. А потім мене перевели батьки у іншу школу (була на це причина), то замкнулась у собі. Але зараз я знову вже відкрита для спілкування.
Заради цьому сайту я знайшла себе, і займаюсь справою, яка мені дійсно подобається.
Напевно це все. Дякую, що дочитали до кінця.
Запрошую завітати на мою сторінку для прочитання книг. Завжди рада новим читачам і підписникам.
Оригінал статті на Букнет: Рік на сайті Букнет
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.