Рік на сайті Букнет

Рік на сайті Букнет

Рік на сайті Букнет

Всім привіт. Мені не віриться, що вже пройшов рік як я знаходжусь на платформі Букнет. Отже підвожу підсумки цього року.

На сьогоднішній день я вже маю на своїй сторінці одинадцять книг. І на цьому зупинятись не збираюсь. Хоча згодом часу у мене стане мене. Та все-одно буду писати по можливості.

Коли ж я почала писати другу книгу, вирішила розповісти всім знайомим про своє захоплення, написавши пост на своїй сторінці у Фейсбуці. До цього ніхто не знав, що я пишу книжки. Одна знайома (одногрупниця) написала “Оце круто розписала аж самій захотілось завітать і подивиться шо і до чого”. Скажу вам, коли цей коментар читала, то аж очі різало так сказати. Від того, що вона пише суржиком (так і говорить). Але все ж приємно, що вона написала такий коментар. Але, що цікаве. Ця дівчина веде блог на YouTube і контент у неї звісно такий собі. Я їй про це написала, дала їй декілька рекомендацій. І коли вона подивилась мою сторінку на Букнеті, то зробила таку скажемо так відповідь. Дала мені декілька рекомендацій. Чесно смішно стало. Бо я написала по ділу. Що треба не читати книгу, а на декілька секунд підглянути у неї (вона реально читала її). Потім у відео з’являвся її син і вона відійшла на три хвилини, коли відео було здається від сили п’ять хвилин. І ще щось не пам’ятаю точно. А вона мені відповіла, що типу зміни аватарку, бо виглядаєш як дитина і все.

А, до цього я розповіла, що пишу книжки своїм батькам. Мама запитала у якому жанрі я пишу. Я сказала, що тільки любовні романи. Мама сказала “Я тебе підтримую, але читати не буду, бо мені подобається зовсім інший жанр”, сестра сказала те саме. А бабуся читає і каже, типу “Я вже прочитала цю книгу, коли буде продовження цієї книги?” адже пишу трилогію, яку бабуся і читає. Чесно дуже приємно.

Думаю вам ще розповісти про плани на цей рік і на наступний, адже не знаю скільки мені знадобиться часу, щоб написати нові книги.

І так, спершу хочу сказати, що допишу трилогію “Ти тільки моя” (постараюсь дописати до осені). Друге допишу книгу “Завжди любитиму тебе”. Третє, я робила анонс майбутньої книги ще у минулому році. Так от, постараюсь її написати і восени вже викладати її. Книга називається “Наречена”. Анотації до книг є у відео.

І ще хочу додати, що завдяки платформі Букнет, я стала більш комунікабельною. Раніше, коли була маленька була дуже комунікабельною. Та коли пішла до школи, то замкнулась у собі. А точніше, пішла до школи інтернат для дітей з інвалідністю. Була комунікабельною. А потім мене перевели батьки у іншу школу (була на це причина), то замкнулась у собі. Але зараз я знову вже відкрита для спілкування.

Заради цьому сайту я знайшла себе, і займаюсь справою, яка мені дійсно подобається.

Напевно це все. Дякую, що дочитали до кінця.

Запрошую завітати на мою сторінку для прочитання книг. Завжди рада новим читачам і підписникам.

Оригінал статті на Букнет: Рік на сайті Букнет

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"