Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Все хотіла написати цей блог, та якось руки не доходили)

Пишу я вже не перший рік. Але зрозуміла, що мені це подобається, далеко не в дитинстві. Хоча зараз розумію, що тоді все ж були певні знаки. Мені подобалися історії. Слухати, розповідати, грати на сцені (я ходила у дитячий театральний гурток).

А зараз хочу трохи розповісти про початок мого творчого шляху саме як автора. Першу книгу я написала у 16 років. Другу у 17. І от саме друга книга стала першим моїм серйозним творчим випробуванням.

Моя перша публікація в інтернеті була невдалою. Кажучи коротко, то це був епік фейл. Я була підлітком, сповненої тієї юної впевненості і віри у те, що моя історія обов’язково має зацікавити інших.

Я писала історію, а потім переписувала. Вкладала в неї душу, сили і почуття. І ось після декількох років праці я таки наважилася опублікувати її в інтернеті. Це було правильним рішенням. Але разом з тим я зробила велику помилку – не дізналася заздалегідь правила гри так званої “сетератури”.
І це був провал.

Як пам’ятаю, рік приходила до тями. Було боляче. Я довго після того нічого не писала. Сумнівалася, чи достатньо в мене хисту для цього.

Та минав час. Бажання знову спробувати зростало в мені з кожним днем. І ось нові герої і нова історія просилися у цей світ. В якийсь день я усвідомила, що моє бажання писати більше, ніж страх нової невдачі.

Саме тоді я сказала своїй образі “ні”. Ні – я не здамся. Ні – я не опущу руки. Ні – я не стану ховатися від поразок.

Я спробую знову, і хай буде, що буде.

Звісно, це був тільки початок мого нового етапу на шляху до мети. Те роздоріжжя, яке дало мені відповідь – я хочу писати.

І зараз, коли минуло декілька років, як я продовжую писати історії, я не шкодую. Я продовжую працювати. Продовжую пізнавати світ письменництва і вражатися тому, що він для мене відкриває.

Чого бажаю і іншим – не здаватися і йти до своїх мрій.
До речі, за освітою я архітектор. І саме моє навчання на архітектора надихнуло мене на створення історії у Місті Химер))

А як ви зрозуміли, що хочете писати?
Чи був у вас переломний момент, або ви одразу зрозуміли, що це не просто розвага, а вагома частина вас самих?

Оригінал статті на Букнет: Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"