Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Все хотіла написати цей блог, та якось руки не доходили)

Пишу я вже не перший рік. Але зрозуміла, що мені це подобається, далеко не в дитинстві. Хоча зараз розумію, що тоді все ж були певні знаки. Мені подобалися історії. Слухати, розповідати, грати на сцені (я ходила у дитячий театральний гурток).

А зараз хочу трохи розповісти про початок мого творчого шляху саме як автора. Першу книгу я написала у 16 років. Другу у 17. І от саме друга книга стала першим моїм серйозним творчим випробуванням.

Моя перша публікація в інтернеті була невдалою. Кажучи коротко, то це був епік фейл. Я була підлітком, сповненої тієї юної впевненості і віри у те, що моя історія обов’язково має зацікавити інших.

Я писала історію, а потім переписувала. Вкладала в неї душу, сили і почуття. І ось після декількох років праці я таки наважилася опублікувати її в інтернеті. Це було правильним рішенням. Але разом з тим я зробила велику помилку – не дізналася заздалегідь правила гри так званої “сетератури”.
І це був провал.

Як пам’ятаю, рік приходила до тями. Було боляче. Я довго після того нічого не писала. Сумнівалася, чи достатньо в мене хисту для цього.

Та минав час. Бажання знову спробувати зростало в мені з кожним днем. І ось нові герої і нова історія просилися у цей світ. В якийсь день я усвідомила, що моє бажання писати більше, ніж страх нової невдачі.

Саме тоді я сказала своїй образі “ні”. Ні – я не здамся. Ні – я не опущу руки. Ні – я не стану ховатися від поразок.

Я спробую знову, і хай буде, що буде.

Звісно, це був тільки початок мого нового етапу на шляху до мети. Те роздоріжжя, яке дало мені відповідь – я хочу писати.

І зараз, коли минуло декілька років, як я продовжую писати історії, я не шкодую. Я продовжую працювати. Продовжую пізнавати світ письменництва і вражатися тому, що він для мене відкриває.

Чого бажаю і іншим – не здаватися і йти до своїх мрій.
До речі, за освітою я архітектор. І саме моє навчання на архітектора надихнуло мене на створення історії у Місті Химер))

А як ви зрозуміли, що хочете писати?
Чи був у вас переломний момент, або ви одразу зрозуміли, що це не просто розвага, а вагома частина вас самих?

Оригінал статті на Букнет: Рік на Букнет! І трохи відвертості від автора))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"