Різниця у віці – перешкода чи пікантна особливість

Різниця у віці – перешкода чи пікантна особливість

Різниця у віці – перешкода чи пікантна особливість

Вітаю, мої любі! Сподіваюся, ви всі у безпеці. Працюємо разом на Перемогу і не забуваємо знаходити час для себе, щоб мати сили на боротьбу.

Тихе море

Закохатися у хлопця, молодшого за тебе на 15 років – безумство. Або виклик долі? Бажання урвати хоча б шматочок щастя, поки воно ще доступне. Іванна не мріяла ні про що для себе, тільки для дорослої дочки. Та склалося так, що кохання вони розділили одне на двох. Драматичне і заборонене, бо як відібрати хлопця у рідної дитини?

Я тебе шукав. Стефанія Лін

Їх випадкова зустріч у кабінеті її викладача змінила усе. Життя Василіси круто змінюється, здійснюються її мрії про кохання, як у книгах. Проте головний герой виявляється зовсім не таким, яким здавався спершу, а його брат взагалі псує її життя. Василіса всім серцем ненавидить Арсена та називає антигероєм її казки. Але чи справді все так, як здається? Чи вірно вона роздала ролі братам?
 

Він тебе програв. Ти тепер моя. Мар’яна Доля, Холод Влада

Юна наївна дівчина-студентка та старший за неї бізнесмен, любитель швидкості та азарту – що може об’єднати цих двох, таких різних, людей? Його величність Випадок звів їх докупи під одним дахом і подарував найцінніше – кохання. А ще багато кумедних моментів із життя власника квартири і його “квартирантки”. Весело, пристрасно та романтично –  такий девіз авторок цього роману!
 

Моя зухвала. Ема Ноель

В цьому романі дівчина закохується в свого тимчасово опікуна. У чоловіка стоїть на першому місці обов’язок, а дівчина – суцільна халепа, постійно влазить у неприємності, аби привернути увагу чоловіка. Багато емоцій, чуттєва історія кохання й протиріч, з якими героям належить розібратися.
 

Ми будемо вічно. Анна Пахомова

Їй 40, а йому лише 37. Різниця в віці може й невелика, але те що Єгор молодший, вже йде врозріз із правилами. А якщо ще врахувати, що він примудрився інсценувати власну смерть і наплів навколо Альбіни цілу павутину брехні, то виходить дуже інтригуюча історія.

Зупини мене. Софія Чайка

Спочатку герої цієї книжки стали друзями й не планували нічого серйозного. Обставини примусили Люсю вийти заміж за його немолодого хворого приятеля, і через це Юрій з першої хвилини знайомства ставився до дівчини підозріливо. Однак в цій “шаховій” партії виграло кохання.

 

П. С. Не забуваємо підписатися на сторінку автора, щоб не пропускати оновлення нестандартної історії кохання “Точка неповернення”, яка регулярно викладається. Буде цікаво!

Щиро ваша Ліна Алекс

Оригінал статті на Букнет: Різниця у віці – перешкода чи пікантна особливість

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"