Русалка у сучасному світі! Моя новинка!

Русалка у сучасному світі! Моя новинка!

Русалка у сучасному світі! Моя новинка!

Слава Україні!

Нестерпна русалка — ось як я назвала свій фентезійний роман!

З новин про нього так це те, що найближчим часом викладка глав буде кожного дня о 7 ранку!

А щодо роману? Це історія Еріки. Русалки королівської крові яка включила свої «хотілки» в результаті чого опинилась на планеті Земля, скинула свого хвоста, втратила магію, та на томість познайомилась з Біллом в якого і опинилась в машині зовсім голою. І тут починається сама веселість, тріпання мізків, галюцинації, або ж ні? Пізнання світу і різні проблеми.

 

Уривок з сьогоднішнього оновлення:

— Обережніше! — прокричав хтось біля мене в такій же залізній коробці, як та, де ми з Біллом плавали не так давно. — Тобі що, жити набридло?!

— Це погроза? — запалали мої емоції.

— Ні. Попередження! — виплюнув самець із заліза, а я оторопіла від його емоцій. Вони були такі жахливі, і, якщо відверто, я починала не лише злитися, а й боятися.

— Чому ви такий злий?

— У тебе курячі мізки? — зловтішно спитав він й окинув мене поглядом від хвоста до верхівки. — Повторюю ще раз! — прогримів він, наче грім перед дощем. — Забирайся з моєї дороги, а якщо тобі жити набридло, стрибай під колеса, але не моєї машини!

Я нічого не зрозуміла з того, що сказав цей самець. Але мені не потрібні були слова, я відчувала його емоції, які не дурять, на відміну від слів. Самець запросто розправився б зі мною.

— Не знаю, що трапилося у вас, але не треба поводитися як тупий восьминіг! — я чудово розуміла, що краще мовчки відплисти, адже кохання ще не знайдено і бла-бла-бла, але мені не сподобалося, що з моєю королівською величністю так поводяться!

— Що ти верзеш? — прогарчав самець і кинувся до мене. — Замухришка! — схопив за горло й глянув у вічі.

Все, що встигла зрозуміти, — так це нічого, але ось відчути… самця затягувало всепоглинаючий сказ, який випаровувався в міру його наближення до мене — він побачив мої очі, які почали горіти. Не сподобалися моєму королівському високості його дії, от і посмак. Сам накликав на себе мій гнів!

— Що за чортівн… — він так і не закінчив своєї репліки, як я відчула страх, який дуже швидко набирав обертів. — Відьма! — вигукнув він, коли побіг до своєї залізяки, після чого зірвався з місця з глухим свистом.

Я чудово розуміла, що зараз сталося: мене боялися. Точніше, не так: мене не розуміли, адже людей з такими здібностями немає, але водночас я не вважала себе порожнім місцем навіть у цьому світі.

— Ех… королівська кров, — хмикнула я і пішла вперед. — Ще б повернути мою силу, бо чужі емоції мені не до вподоби.

Оригінал статті на Букнет: Русалка у сучасному світі! Моя новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Понад 25 тисяч книжок евакуювали із книгарні «Є» у Слов’янську

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська.

Наразі книжки переб

Старт публікації нових буднів Маріки

Мої вітання. Гарного вам часу доби. Приємних емоцій. Мирного неба! 

Стартувала публікація третьої книги городніх буднів МаріКи. 

Запрошую до прочитання “Пригоди на городі, або заготовити їжу. Липень 2022” 

Публікація

Василь Клічак: «Хай не стогнуть від бомб поля…»

* * * Він сох на сіні. Пам’ятаєш той запах давніх юних літ? Тепер його ти обриваєш, цей липовий духмяний цвіт. Бджола летить над головою. Так тихо. П’янко тій бджолі. І враження, що із тобою найзатишн

Експедиція до Антарктиди львівського письменника й журналіста Маркіяна Прохаська

Маркія Прохасько — сучасний український  молодий письменник і журналіст, син відомого українського письменника Тараса Прохаська. Народився Маркіян в Іван-Франківську, проте в дитинстві переїхав до Львов

Нова книга, та деякі запитання)

Вітаю вас дорогі друзі) нова книга яка називається “Світло старого маяка” вже на сайті, попереду процес написання) буду радий вашим коментарям та підтримці, щоб  надихатись на нові ідеї і втілювати їх для вас)

Хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"