Румунський PEN: Путін образливо й насильно переписує історію коштом життя інших

Румунський PEN: Путін образливо й насильно переписує історію коштом життя інших

Румунський та французький PEN-клуби підтримали Україну. Відповідні звернення оприлюднили на офіційних сайтах румунського та французького PEN-клубів.

 

Зокрема, французький PEN-клуб заявив про готовність надати допомогу українському PEN-клубу. 

 

«Ми спостерігали, спершу занепокоєно, а тепер приголомшено, за розвитком ситуації у вашій країні, яка стикнулася з нині здійсненими погрозами путінської Росії. Безперечно, ми запевняємо, що безмежно співчуваємо вам. Ми не лише висловлюємо осуд, який лунає з боку всієї міжнародної спільноти, а й бажаємо повідомити український PEN-клуб, що ми цілком на вашому боці й готові вислухати будь-які ваші прохання про допомогу», — написав Філіпп Пюжа, президент комітету «Письменники за мир» Французького PEN.

 

Румунський PEN-клуб заявив, що підтримуватиме Україну у боротьбі за свободу та самовизначення.

 

«Ви не самотні – ми з вами. Як заявив ваш президент, розпочата Росією обурлива війна спричинить багато страждань – у тому числі й громадянам Росії. Російська держава вирішила поставити себе поза фундаментальними нормами міжнародного права; війна, спрямована проти вас, насправді спрямована проти будь-якого члена вільного демократичного світу», — ідеться у зверненні.

 

Також, як зазначили у зверненні, Путін «очевидно, перебуває в полоні анахронічного ультранаціоналістичного мислення, образливо й насильно переписуючи історію коштом свободи та життя інших людей. Путінська Росія є державою-ізгоєм, яка загрожує міжнародному балансу та світовому порядку, знову розпалюючи націоналістичні пристрасті, які вже майже знищили світ вісім десятиліть тому».

 

Румунський PEN-клуб заявив, що без вільної України не може бути вільного світу, тому він підтримає Україну у боротьбі за свободу та самовизначення. PEN запевнив: «разом ми переможемо».

 

Як повідомлялося, польський PEN-Клуб теж звернувся до українського PEN-у через повномасштабне вторгнення Росії. Відомі письменники Ольга Токарчук та Стівен Кінг заявили про підтримку України.

 

Чільне фото: Інститут демократизації та розвитку

Оригінал статті на Suspilne: Румунський PEN: Путін образливо й насильно переписує історію коштом життя інших

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"