Росія створює «Окулус» — систему пошуку забороненого контенту в інтернеті

Росія створює «Окулус» — систему пошуку забороненого контенту в інтернеті

Головний радіочастотний центр, підпорядкований роскомнагляду, виділив ₽57,7 мільйона (близько $945 тисяч) на створення системи пошуку забороненого контенту в інтернеті. Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Окулус» (латинською «око») за допомогою нейромереж повинна буде аналізувати тексти, фотографії та відео на сайтах, у соцмережах та месенджерах щодо забороненої інформації у росії.

 

У технічному завданні сказано, що «Окулусу» також потрібно шукати заборонений контент у «сценах, поєднаннях предметів, композиціях образів, осіб, статики та динаміки рухів»

 

До списку забороненого контенту роскомнагляд відніс матеріали з ознаками екстремізму та тероризму, заклики до незаконних масових заходів, неповагу до влади, інформацію про способи самогубства та виготовлення наркотиків.  Крім того, до цього переліку віднесли «ЛГБТ-пропаганду» та демонстрацію вживання тютюнової продукції.

 

Потужність системи має становити 200 тисяч зображень на добу, тобто два кадри або картинки за секунду. Термін реалізації завдання, яке доручено ТОВ «Ексік’юшн Ер Ді Сі» — чотири місяці, до 12 грудня 2022 року.

 

Російські експерти вважають, що створити таку систему за такий термін і за ₽58 мільйонів неможливо.

 

Нагадаємо, роскомнагляд закликав Google не «піддавати цензурі» російські ЗМІ на YouTube, згодом оштрафував Google за це. Російський держрегулятор позначає Вікіпедію як «порушника» законів через статті про війну, а не «спеціальну військову операцію».

 

Чільна ілюстрація: sinesupport

Оригінал статті на Suspilne: Росія створює «Окулус» — систему пошуку забороненого контенту в інтернеті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"