Росія оштрафувала Google за «непрозоре» блокування контенту на YouTube

Росія оштрафувала Google за «непрозоре» блокування контенту на YouTube

У росії федеральна антимонопольна служба (ФАС) оштрафувала Google через «непрозорі» правила блокування облікових записів на YouTube. Про це повідомили у ФАС.

Штраф у 2 млрд рублів ($35 млн) виписали за те, що YouTube «зловживає домінантним становищем на ринку сервісів», — повідомила антимонопольна служба. Google має сплатити його протягом двох місяців з моменту набуття чинності документа про накладення штрафу. 

 

«Ми вивчимо офіційні документи й після цього ухвалимо рішення про подальші кроки», — повідомили в російському офісові Google.

 

Антимонопольна служба завела справу на Google у квітні 2021 року, а в лютому 2022-го визнала, що компанія порушила антимонопольний закон. Регулятор вважав, що правила компанії про блокування облікових записів та контенту на YouTube «непрозорі, необ’єктивні та непередбачувані».

 

Така політика призводить до «раптових блокувань та видалення облікових записів користувачів без попередження та обґрунтування дій. Це обмежує інтереси користувачів та обмежує конкуренцію на суміжних ринках», — заявили у ФАС.

 

У липні 2022 року ФАС також зобов’язала Google дозволити сторонні способи оплати Google Play. Якщо порушення не усунуть протягом місяця, служба може розпочати антимонопольну справу.

 

Нагадаємо, у березні роскомнагляд звернувся до компанії Google LLC із закликом «негайно припинити» обмеження на платформі YouTube щодо російських ЗМІ. З початком вторгнення рф в Україну YouTube почав блокувати всі державні медіа рф в усьому світі.

Оригінал статті на Suspilne: Росія оштрафувала Google за «непрозоре» блокування контенту на YouTube

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"