росія заблокувала понад 3 тисячі сайтів від початку вторгнення

російське наглядове відомство роскомнагляд після початку повномасштабного вторгнення в Україну заблокувало понад 3 тисячі сайтів. Про це повідомляє російська громадська організація «РосКомСвобода».
Основним ініціатором внесення сайтів до реєстру заборонених виступила генеральна прокуратура рф.
Блокування зазнали соцмережі (Twitter, Facebook, Instagram), новинні агенції, телеканали тощо.
Зазначається, що власників тих чи інших сайтів часто переслідують і в реальному житті – на них заводять адміністративні та навіть кримінальні справи.
РосКомСвобода — російська громадська організація, яка веде діяльність у галузі захисту цифрових прав та розширення цифрових можливостей.
Нагадаємо, що раніше роскомнагляд заблокував сайти радіостанції «Эхо Москвы» та телеканалу «Дождь», а також видання Euronews. Заблокували й доступ до низки українських сайтів.
Крім того, у частини користувачів рф недоступні сайти медіа Deutsche Welle, «Радио Свобода», «Медузы», BBC.
Як відомо, компанія Meta була визнана у росії «екстремістською організацією».
Оригінал статті на Suspilne: росія заблокувала понад 3 тисячі сайтів від початку вторгнення
Блог
На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь ВасканПро це повідомили на сайті tva.ua.
«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.
Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к
В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляціюУпродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок
Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMCУкраїнський журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M
Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогоденняІнтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація
Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій ЛуганщиніУкраїнський правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.