Росіяни на окупованих територіях продовжують вилучати українські книжки з бібліотек

Росіяни на окупованих територіях продовжують вилучати українські книжки з бібліотек

На тимчасово окупованих територіях України росіяни продовжують завозити свої книжки в бібліотеки, замінюючи ними вилучені українські видання. Про це повідомили на сайті Центру національного спротиву.

За даними центру, у захоплені регіони України відряджають так званих «волонтерів, які розвозять книжки з «історії росії» та «художню літературу». Ці так звані «волонтери» пересуваються в супроводі російських солдатів.

 

У центрі нацспротиву зауважують, що українці на окупованих територіях не поспішають читати ворожі тексти.

 

Окрім того, росіяни не надають гарантій безпеки своїм «волонтерам», котрі не мають жодного офіційного статусу на окупованих територіях. «Їхні родини не отримують соціальні виплати у разі нещасного випадку, який може трапитись будь з ким, хто допомагає окупантам», — кажуть у центрі нацспротиву.

 

Серед видань, які завозять росіяни — «Чорна книга. Звірства сучасних бандерівців» та підручники з історії, де розповідають про так звану «спецоперацію в Україні».

 

Раніше повідомлялося, що росіяни на окупованих територіях створюють пропагандистську мережу.

 

 

Чільне зображення: Центр національного спротиву

Оригінал статті на Suspilne: Росіяни на окупованих територіях продовжують вилучати українські книжки з бібліотек

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"