Росіяни відчувають, що кінець близько

Росіяни відчувають, що кінець близько

Агонія рф може тривати якийсь час, але її фінал невідворотний.

володимира путіна і всю російську верхівку прийнято вважати безідейними шахраями та злодіями. Було б чудово, якби було так. Це зберегло б життя багатьом тисячам жертв їхніх агресивних воєн. Однак, на жаль, вони не просто банальні шахраї. Вони одержимі маніакальною ідеєю повернути історію назад.

Днями сергій шойгу, розповідаючи про перший досвід збройного втручання нової єльцинської росії у справи інших пострадянських країн (а саме Грузії у південно-осетинському конфлікті 1992 року), заявив: «Ми були абсолютно переконані, що все це тимчасово і наша країна знову буде великою й сильною, і знову буде радянський союз, і ніхто нікуди не піде».

Це дуже цінне визнання, що пояснює психологію путіна, його оточення та всієї російської правлячої верхівки. Вони ніколи, навіть у 90-ті, не змирилися з розпадом радянської імперії, вважали його тимчасовим непорозумінням і готувалися за першої можливості відіграти все назад.

Як тільки вони вирішили, що нагромадили достатньо ресурсів для реалізації своїх політико-некрофільських фантазій, то розпочали велику війну за відтворення імперії своєї молодості. Однак, як співається у відомій пісні, «час неможливо повернути назад». Спроба оживити давно згнилий труп срср не може закінчитися нічим іншим, крім фатального провалу.

І вони починають відчувати його наближення. сергій лавров нещодавно заявив, що постачання Заходом зброї Україні «лише продовжує агонію київського режиму». Це типове перенесення по Фрейду. Агонізуючий коняка, що це говорить, переносить власну ситуацію на Україну. путінський режим, що намагався злягатися з трупом срср, отруївся його трупною отрутою і починає агонізувати.

Агонія ця може тривати більш-менш тривалий час, але її фінал невідворотний.

Ігор Ейдман

gazeta.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Росіяни відчувають, що кінець близько

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Помер український письменник Михайло Стасюк

У віці 91 року пішов з життя письменник та громадський діяч Михайло Стасюк. Про це повідомили у Львівській обласній організації НСПУ.
 
Михайло Стасюк – автор чотирьох романів: «Смерч с

США стали 40-ю країною, де відкрили «Українську книжкову поличку»

У Джорджтаунському університеті Вашингтона урочисто відкрили «Українську книжкову поличку». Про це повідомили в Українському інституті книги.
 
На церемонії відкриття була присутня Перш

У Кропивницькому провели “Книговир-2023”

У рамках шорічного всеукраїнського фестивалю “Вересневі самоцвіти” у м. Кропивницькому
відбувся черговий “Книговир”. Цей захід поєднує в собі елементи
ярмарку, презентації і письменницько-читацької ту

В Україні офіційно дозволили писати “росія” і “москва” з малої літери

Україні написання слів “росія”, “москва” тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах.

Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.

Зазначається,

У Джакарті відбулась виставка українського віртуального музею «Війна впритул»

Перша в Південно-Східній Азії виставка віртуального музею «Війна впритул» відбулась у Джакарті, в приміщенні посольства України в Республіці Індонезія.

Про це повідомив у фе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"