росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

300 тисяч. Яке ж воно прогнозоване – пункт з кількістю мобілізованих начебто засекретили, але героїчна російська преса вкидає, що, мовляв, може йтися про ледь не один мільйон мобілізованих. Та хоч два.

Джерело: фейсбук Антона Павлушка.

«Картонна» армія

Не маю жодного сумніву, що росіяни без проблем на папері наберуть декілька сотень тисяч мобілізованих, роздадуть їм радянські автомати, форму та відправлять кудись в бік України. А що далі?

За скільки тижнів перші з них з’являться на фронті? Який відсоток із них узагалі буде підсиленням для армії? Де вони будуть усі жити? Надворі скоро зима – вони будуть в окопах чи порозлазяться по хатах? На чому вони приїдуть і на чому будуть пересуватись? Чим будуть воювати?

HIMARSам приготуватися

Поки що бачу велику логістичну проблему для росіян. Якщо Україні будуть давати багато артилерії та ще більше ракет, то тільки встигай відпрацьовувати по цілях.

Так, це затягне війну. У нас будуть втрати. Але це той випадок, коли твій суперник зробив неправильний крок, але ще не зрозумів це.


24tv.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"