росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

300 тисяч. Яке ж воно прогнозоване – пункт з кількістю мобілізованих начебто засекретили, але героїчна російська преса вкидає, що, мовляв, може йтися про ледь не один мільйон мобілізованих. Та хоч два.

Джерело: фейсбук Антона Павлушка.

«Картонна» армія

Не маю жодного сумніву, що росіяни без проблем на папері наберуть декілька сотень тисяч мобілізованих, роздадуть їм радянські автомати, форму та відправлять кудись в бік України. А що далі?

За скільки тижнів перші з них з’являться на фронті? Який відсоток із них узагалі буде підсиленням для армії? Де вони будуть усі жити? Надворі скоро зима – вони будуть в окопах чи порозлазяться по хатах? На чому вони приїдуть і на чому будуть пересуватись? Чим будуть воювати?

HIMARSам приготуватися

Поки що бачу велику логістичну проблему для росіян. Якщо Україні будуть давати багато артилерії та ще більше ракет, то тільки встигай відпрацьовувати по цілях.

Так, це затягне війну. У нас будуть втрати. Але це той випадок, коли твій суперник зробив неправильний крок, але ще не зрозумів це.


24tv.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: росіяни вже зробили помилку, яку не можна виправити, але ще не…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"