Російські письменники принижували українців століттями
Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмережах.
«Культура — це також зброя. І росіяни зрозуміли це ще кілька століть тому. У новому дослідженні Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI розповіли, як російські діячі принижували українців у літературі.
У своїх творах російські письменники часто називали українців «хохлами» та «холуями», щоби переконати себе і весь світ у тому, що українців як нації не існує.
Росіяни не лише переписували історію та підкуповували журналістів у різних країнах, а й впливали на свідомість мільйонів людей через літературу», — розповіли у SPRAVDI.
Так звані «великі» російські письменники принижували українців, називаючи їх «хохлами». Зокрема, Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков негативно ставилися до незалежності України та принижували всіляко українців у своїх творах.
Російським діячам не подобалося те, що Україна існує, як держава.
Як повідомляла УМ, вампіри в асортименті — у російській літературі.
umoloda.kyiv.ua
Оригінал статті на НСПУ: Російські письменники принижували українців століттями
Блог
Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітикиКабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн
У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд
Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізуютьКомпанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою
Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо
Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школуУ Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.