Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Російська паперова промисловість шукає альтернативні шляхи виготовлення паперу через нестачу імпортних хімікатів. Про це повідомляють російські ЗМІ.

 «Архангельський целюлозно-паперовий комбінат» (АЦБК), що входить до австрійського холдингу Pulp Mill Holding, зіштовхнувся з нестачею імпортних хімікатів і готується налагодити власний випуск реагенту, що їх заміщає. У пресслужбі комбінату зазначили, що для збереження обсягів виробництва компанія змінює лінійку продукції та веде перемовини з постачальниками сировини з Китаю, Туреччини, країн Південно-Східної Азії та Індії.

 

 «АЦБК» розробив альтернативну схему приготування двоокису хлору, що дозволяє виключити із технології сірчистий ангідрид. У компанії стверджують, що схема пройшла випробування у Північному (Арктичному) федеральному університеті. 

 

Наразі компанія розпочала реалізацію невибіленої листяної та хвойної целюлози, а також невибіленого паперу односторонньої гладкості всієї лінійки щільності. «Це дасть можливість розширити портфель замовлень, тим самим збільшивши стійкість компанії в умовах санкцій», — пояснили в АЦБК.

 

«Переорієнтування щодо постачання буде зроблене у бік країн АТР, Африки, СНД, деяких лояльних європейських держав», — зазначив аналітик «Алор Брокер» Олексій Антонов.

 

Як повідомлялося, російський книжковий союз надіслав до міністерства цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій РФ прохання скасувати митні збори для ввезення паперу та поліграфії.

 

Нагадаємо, у 2021 році Кабінет Міністрів України доповнив перелік російських товарів, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями: некрейдовані картон та папір, крафт-папір і крафт-картон, туалетний папір.

 

Джерело: Коммерсантъ

Оригінал статті на Suspilne: Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"