Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Російська паперова промисловість шукає альтернативні шляхи виготовлення паперу через нестачу імпортних хімікатів. Про це повідомляють російські ЗМІ.

 «Архангельський целюлозно-паперовий комбінат» (АЦБК), що входить до австрійського холдингу Pulp Mill Holding, зіштовхнувся з нестачею імпортних хімікатів і готується налагодити власний випуск реагенту, що їх заміщає. У пресслужбі комбінату зазначили, що для збереження обсягів виробництва компанія змінює лінійку продукції та веде перемовини з постачальниками сировини з Китаю, Туреччини, країн Південно-Східної Азії та Індії.

 

 «АЦБК» розробив альтернативну схему приготування двоокису хлору, що дозволяє виключити із технології сірчистий ангідрид. У компанії стверджують, що схема пройшла випробування у Північному (Арктичному) федеральному університеті. 

 

Наразі компанія розпочала реалізацію невибіленої листяної та хвойної целюлози, а також невибіленого паперу односторонньої гладкості всієї лінійки щільності. «Це дасть можливість розширити портфель замовлень, тим самим збільшивши стійкість компанії в умовах санкцій», — пояснили в АЦБК.

 

«Переорієнтування щодо постачання буде зроблене у бік країн АТР, Африки, СНД, деяких лояльних європейських держав», — зазначив аналітик «Алор Брокер» Олексій Антонов.

 

Як повідомлялося, російський книжковий союз надіслав до міністерства цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій РФ прохання скасувати митні збори для ввезення паперу та поліграфії.

 

Нагадаємо, у 2021 році Кабінет Міністрів України доповнив перелік російських товарів, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями: некрейдовані картон та папір, крафт-папір і крафт-картон, туалетний папір.

 

Джерело: Коммерсантъ

Оригінал статті на Suspilne: Російські виробники паперу змушені шукати альтернативних постачальників через санкції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"