Роскомнагляд заблокував Euronews через «поширення фейків про спецоперацію» і заклики протестувати

Роскомнагляд заблокував Euronews через «поширення фейків про спецоперацію» і заклики протестувати

Роскомнагляд заблокував сайт видання Euronews у росії. Про це повідомили на сайті Роскомнагляду.

 

У реєстрі федерального органу цензури зазначили, що сайт заблокували на вимогу російської генпрокуратури.

 

 

 

Обмеженню підлягає і телеканал Euronews. Російське медіа ТАСС повідомило: «Роскомнагляд обмежив доступ до матеріалів видання Euronews на території рф через фейки про спеціальну військову операцію в Україні».

 

У відповіді на запит іншого російського медіа INTERFAX.RU Роскомнагляд зазначив, що крім «поширення фейків про спецоперацію», видання розміщувало «недостовірну суспільно значиму інформацію із закликами до участі громадян у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку на території рф». Орган цензури наголосив, що «за подібні правопорушення передбачено кримінальну відповідальність».

 

Euronews — провідний європейський цілодобовий інформаційний телеканал, що суміщає відеохроніку світових подій і аудіокоментарів тринадцятьма мовами, — англійською, італійською, грецькою, угорською, іспанською, німецькою, португальською, російською, французькою, перською, арабською і турецькою, крім того, ведеться вечірнє мовлення румунською мовою. Кабельне, супутникове та ефірне мовлення EuroNews охоплює понад 350 мільйонів домоволодінь в 155 країнах світу (у Європі, Африці, Азії, Австралії, Північній і Південній Америці, а також на Близькому Сході). 

 

Як відомо, російськомовна версія Euronews  дотримується антиукраїнської редакторської політики та поширює кремлівську пропаганду.

 

Як повідомлялося, Роскомнагляд закликав Google не «піддавати цензурі» російські ЗМІ на YouTube. Також тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram за «екстремістську діяльність».

Оригінал статті на Suspilne: Роскомнагляд заблокував Euronews через «поширення фейків про спецоперацію» і заклики протестувати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"