Роман «Сірі бджоли» Куркова видадуть в Італії

Роман «Сірі бджоли» Куркова видадуть в Італії

Роман Андрія Куркова «Сірі бджоли»  (“Api grigie”) наприкінці вересня видадуть в італійському видавництві Keller. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Вихід роману присвячений літературному фестивалю pordenonelegge 2023, на якому 13 вересня й відбудеться презентація книжки. Вихід «Сірих бджіл» запланований на 30 вересня.

 

«Остання книжка Андрія Куркова, — це роман про війну, про яку мало хто знав, доки події лютого 2022 року не повернули її в центр уваги. Але “Сірі бджоли” — це не роман про війну або, якщо це й так, то це як класика, як-от “Бравий солдат Швейк”, яка допомагає нам краще зрозуміти світ. Це роман, сповнений атмосфери та мудрості, який змушує читача сповільнитися, нагадуючи про найважливіше», — ідеться в анотації до події.

 

Події роману відбуваються у сірій зоні десь на Сході України. Двоє пенсіонерів стають останніми мешканцями села: проукраїнський бджоляр Сергійович та його опонент Пашка. Вирішивши врятувати вулики від війни, Сергійович вирушить у подорож країною, щоб знайти тихе місце, а заразом і свій власний внутрішній спокій.

 

Вартість книжки — 19 євро (771 грн).

 

 

Нагадаємо, раніше роман «Сірі бджоли» здобув перемогу в номінації «Романи» Квебекської премії книготорговців та став переможцем американської Національної премії гуртка книжкових критиків.

 

Чільне фото: ilpiccolo.gelocal.it

Оригінал статті на Suspilne: Роман «Сірі бджоли» Куркова видадуть в Італії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"