Роман “За стіною” – №1 в детективному жанрі

Роман “За стіною” – №1 в детективному жанрі

Роман “За стіною” – №1 в детективному жанрі

Всім привіт! Вітаю зі святом Трійці!

Ця історія пишеться не дуже легко, але все через те, що я в ній піднімаю досить складну тему – чи варто пробачати і давати другий шанс людям, котрі багато разів проявляли себе не найкращим чином. Чи можливо, щоб негідники, жорстокі, безпринципні герої могли перевиховатися і стати хорошими?

Хто дочитає книгу до кінця – дізнається, до чого може привести тактика всепрощення. І чи завершиться любовна історія моїх героїв хепі-ендом)) До речі, ще кілька днів, до її фіналу, книгу можна придбати за ціною передплати – всього 35 грн. Після завершення вона коштуватиме дорожче. Тому, якщо ви чекали поки статус цієї книги зміниться, щоб придбати її, є резон зробити це зараз і трохи заощадити.

А ось вам невеликий уривок із останнього розділу:

***

“Почувши у слухавці чоловічий голос, він подумав, що помилився номером.

— Вибачте, я, мабуть не туди потрапив, — нічого іншого не спало цієї миті на думку.

— Туди, туди, — відповів невідомий співрозмовник, злегка розтягуючи слова, і його голос здався Олесеві дивно знайомим. 

— Стас? — у нього відразу пересохло в горлі. — Де Ліля? 

— Все з нею добре, ось сидить, вино п’є. 

— Де ви зараз? — Олесь усе ще не міг повірити в те, що це відбувається насправді. Відчуття абсурдності ситуації не полишало його. 

— Яка різниця? Слухай, як тебе, Сашко? Ми тут з Лілею зустрілися, обговорили наші стосунки, і вона вирішила повернутися до мене. 

— Ти ж мав їхати за кордон? 

— І поїду, а Ліля хоче мене супроводжувати. Але нам треба на перший час гроші, тому ми вирішили продати Лілину квартиру. Ти ж нам допоможеш?

— Я хочу почути Лілю, — Олесь  зрозумів, що тут діється щось непевне.  — Нехай вона сама все мені розкаже.

Стас хмикнув, потім у слухавці щось зашаруділо, а далі Олесь почув голос Лілії. 

— Алло, — тихо сказала вона.

— Лілю, це правда, те, що він сказав? — Олесь говорив швидко, бо боявся, що будь-якої миті Стас може забрати в неї телефон. Вона жива — це вже добре. Але що задумав її колишній? У нього ж, схоже, нелади з психікою. Невже вона по добрій волі захотіла б повернутися до того, хто так жорстоко і цілеспрямовано псував їй життя? 

— Так, це правда, — її голос був ледве чутним.

— Але ж продавати квартиру — дуже нерозважливо. Коли повернешся додому, де будеш жити?

— Олесю, роби так, як він сказав, — йому здалося, що дівчина схлипнула. І цієї ж миті у слухавці знову зазвучав спокійний і трохи глузливий голос Стаса.

— А чого нам повертатися, що тут хорошого, в цій Україні? Поїдемо до Італії, там тепло, море. Лілечка любить море. Купимо там віллу, правда, кохана? 

— Давайте зустрінемось десь і поговоримо, — рішуче сказав Олесь. — Приходьте сюди, все одно для того, щоб продати квартиру, Лілі доведеться спілкуватися з покупцями, оформляти документи. Якщо вона дійсно хоче це зробити, то я ні слова не скажу проти. Але коли це якась афера, у тебе, Стасе, будуть чималі неприємності…

 Проте Стас особливого занепокоєння не виказав.

 — Я знаю, друже, — протягнув він, — що ти з великої до мене любові вирішив повідомити моїм ворогам, де я знаходжуся. І мені навіть відомо, скільки тобі за це заплатили. Але слухай сюди, зараз не треба хитрувати, звертаючись до бандитів або ж у поліцію,  бо неприємності можуть бути у Лілечки. І дуже великі неприємності! Ти ж не хочеш, щоб вона через усі ці прикрі події так рознервувалася, що наклала на себе руки? І не жартома, як я, а по-справжньому? І щоб вона написала записку, що це ти у всьому винен?

 — Я тебе зрозумів, — Олесь намагався говорити спокійно, хоча у нього так затремтіли руки, що він ледве втримав телефон. — Можеш не хвилюватися, я нікому нічого не скажу.

 — От і молодець. Але ще ти нам допоможеш продати квартиру, і передаси мені гроші.

 — І тоді ти відпустиш Лілю?

 — Тю! — непідробно здивувався Стас. — Ти що, тупий? Я ж сказав, що вона хоче поїхати зі мною за кордон! ..”

Продовження вже сьогодні!

Натискайте кнопку “відстежувати автора”, аби не пропустити жодного оновлення, а також нових історій, сюрпризів і подарунків!

Оригінал статті на Букнет: Роман “За стіною” – №1 в детективному жанрі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"