Роман «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової екранізують

Роман «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової екранізують

За мотивами книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» знімуть фільм. Про це йдеться на фейсбук-сторінці медіагрупи Film.ua

Компанія придбала права на екранізацію роману письменниці. Роботу над сценарієм уже розпочали. Сценаристом став Ярослав Войцешек. Прем’єру повнометражного фільму планують на 2023 рік.

 

«Я прочитала книжку Поліни Кулакової буквально за ніч й одразу подумала – ось готовий сюжет для фільму. Наступного дня вже написала авторці з пропозицією про екранізацію. Студія Film.ua ще не робила горорів, хоча цей жанр – один з найпопулярніших у світі. Тож ми спробуємо вийти на нову для нас жанрову територію й зламати стереотип, що серед українських фільмів збирають касу лише комедії», − розповіла креативна продюсерка проєкту Олеся Лук’яненко.

 

Творці майбутньої екранізації планують, що відповідно до світового тренду, вона відповідатиме моді на 90-ті роки, «яскравим кінопроявом яких були слешери та горори».

 

В ексклюзивному коментарі Читомо Поліна Кулакова зізналася, що мріяла про екранізацію книжки, а читачі її творів часто вели мову про це:

 

«Думала, хоч і не сподівалася. Мені видається, що цього прагне мало не кожен сучасний письменник: великі наклади книжок, переклади іншими мовами та екранізації. Я не виняток. Побачити свою історію, втіленою на екрані, — це смілива фантазія! Мою уяву добряче підігріває і те, що на книжкових презентаціях у залі завжди знайдеться людина, яка спитає про екранізацію. Зрештою, у відгуках частенько зауважують кінематографічність моїх текстів. Спробуй тут не думати про це! У світі книжок існує чимала конкуренція та боротьба за увагу читача, а у сфері кіно — де виробництво набагато масштабніше й витратніше — поготів. Тому на всі читацькі питання я сором’язливо відповідаю: «Звісно хотіла б. Дуже. Але об’єктивно оцінюю свої шанси». 

 

Письменниця додала, що така пропозиція стала для неї несподіванкою, а вибір саме цієї книжки − обґрунтованим:

 

«Власне, після того, як прочитала повідомлення від продюсерки Олесі Лук’яненко, спершу в думках шепотіла невіра: «Цього просто не може бути». А опісля я пустилася в танок квартирою. В ту мить відчула безмежне щастя. Мрія наблизилася до втілення, − ущипніть мене хто не будь!

 

«Дівчинка» (так, я маю пустотливе ім’я для книжки) − рекордсменка серед моїх творів. Вона найбільш популярна й упізнавана. Тож я з нетерпінням чекаю того дня, коли зможу побачити її перевтілення у кіно».

Поліна Кулакова – авторка романів і короткої прози у жанрах містичного детективу, гостросоціального та психологічного трилеру. Її дебютний роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» вийшов друком 2014 року. Наступну книжку «Корсо» номінували на премію «ЛітАкцент-2017».

 

Психологічний детективний трилер «Дівчина, яку ми вбили» став третім романом письменниці. У ньому йдеться про п’ятьох хлопців-підлітків та одну дівчину, яка випадково загинула. Багато років по тому друзі зустрілися знову та опинилися у смертельній небезпеці. Книжка вийшла 2019 року у видавництві «Дім химер», стала бестселером. Її перевидали у 2020 році.

 

Додамо, нещодавно письменник Михайло Бриних і сценарист почали роботу над сценарієм художнього повнометражного фільму «Рейтинг Адама».

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Роман «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової екранізують

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"